Festiwal Smaku w Grucznie 2014 – znamy datę, przygotowania trwają

9 edycja Festiwalu Smaku jak co roku odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia w Grucznie.Przygotowania trwają, producenci mogą się już zgłaszać.

Szanowni Przyjaciele Festiwalu, Miłośnicy dobrego jedzenia, Smakosze,Producenci, Wystawcy, ruszamy z przygotowaniami – informują organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia. 9. Edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia 2014 r (sobota – niedziela) w Grucznie (woj. kujawsko – pomorskie)

Na stronie Festiwalu Smaku udostępnione zostały  regulamin i formularze zgłoszeniowe do pobrania. Producenci lokalnych, tradycyjnych i ekologicznych produktów jak co roku mogą wziąć udział w prestiżowych konkursach na Smak Roku, Miód Roku, a także w Turnieju Nalewek.

Strona Festiwalu: www.festiwalsmaku.pl

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Przeczytaj naszą relację z Festiwalu Smaku z ubiegłego roku: Festiwal Smaku 2013 – relacja

Festiwal Smaku to jeden z pierwszych polskich festiwali kulinarnych. Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej odwiedzających nie tylko z północnej Polski, ale także z innych rejonów kraju. Impreza odbywa się na urokliwych terenach przy starym młynie w miejscowości Gruczno (woj. kujawsko – pomorskie) niedaleko Świecia.

Źródło: Festiwal Smaku

Brak postów do wyświetlenia