Teraz czytasz...
Europejskie Targi Produktów Regionalnych po raz 7. w Zakopanem
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Europejskie Targi Produktów Regionalnych po raz 7. w Zakopanem

Uczestnicy odbywających się co roku w sierpniu Europejskich Targów Produktów Regionalnych mają okazję zapoznać się z wyrobami rękodzielniczymi z całej Europy, dokonać degustacji produktów tradycyjnych i podziwiać występy zespołów regionalnych.

Tegoroczna edycja, organizowanej przez Tatrzańską Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury, odbędzie się w dniach 11-15 sierpnia 2016 roku w Zakopanem. – Targi co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów oraz mieszkańców miasta. Ich ideą jest nawiązanie międzynarodowej współpracy, popularyzowanie zasad unijnych dotyczących jakości produktów żywnościowych, wyeksponowanie ich różnorodności oraz wymiana doświadczeń pomiędzy wystawcami – mówi Ewa Czamańska z Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury. Organizatorzy zapraszają do współpracy także wystawców zainteresowanych prezentacją oferty podczas wydarzenia. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej: www.produkty-regionalne.eu

Już wkrótce znany będzie szczegółowy program imprezy. Na pewno znajdą się w nim: Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich, koncerty, pokazy, warszaty i degustacje i parada bacowska.

Co: Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Gdzie: Zakopane

Zobacz także


Kiedy: 11-15 sierpnia 2016 roku

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.