Europejski Bazar Smakoszy we Wrocławiu

6-8 czerwca 2014r, w Browarze Mieszczańskim zagoszczą najsmakowitsze potrawy z różnych europejskich zakątków oraz najlepsze europejskie piwa. Na odwiedzających czekać będą potrawy kuchni greckiej, włoskiej, cypryjskiej, francuskiej, portugalskiej, a także stoiska polskich browarów regionalnych, minibrowarów i browarów restauracyjnych.

Organizatorzy kuszą mnóstwem atrakcji. Europejski Bazar Smakoszy kusić będzie smakami i aromatami potraw przygotowanych przez rodowitych mieszkańców Portugalii, Francji, Włoch, Cypru, Grecji czy Francji.

Poznać można będzie smak najprawdziwszych greckich tzatzików, odkryć sekretne składniki cypryjskiej zupy tarhany i uzależnić się od włoskiej caprese z dodatkiem autentycznej, jedynej w swoim rodzaju mozzarelli z mleka bawolego.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Stacjonujące na terenie Browaru Food Trucki (Taho Cafe, Happy Little Truck oraz Bratwursty) serwować będą fenomenalne curry wursty, wursty z kiszoną kapustą i najpyszniejszą pizzę we Wrocławiu z pieca opalanego drewnem. Mobilna kawiarenka zadba o odpowiedni poziom kofeiny we krwi, a ręcznie robiona lemoniada przyniesie orzeźwienie w najgorętszych momentach imprezy.

Od piątku do niedzieli w murach Browaru Mieszczańskiego ponownie zagoszczą piwa zamieniając dawny browar w piwne centrum. Wybór będzie bardzo duży. Ponadto, dzięki warsztatom, będzie można dowiedzieć się w jaki sposób rozpoznawać smak piwa, co powinno się czuć w poszczególnych partiach oraz spróbować uwarzyć domowe piwo. Nie obejdzie się także bez degustacji.

GDZIE: Browar Mieszczański we Wrocławiu (u. Hubska 44)
KIEDY: 4-6 czerwca (impreza potrwa od piątku do niedzieli włącznie)

 

Szczegóły na temat wydarzenia organizatorzy zamieszczają na bieżąco na swoim fejsbukowym profilu: https://www.facebook.com/WroclawskiBazarSmakoszy

 

Brak postów do wyświetlenia