Teraz czytasz...
EKOstudenci z SGH zapraszają!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

EKOstudenci z SGH zapraszają!

 

Przez cały tydzień studenci Szkoły Głównej będą starali sie przekonać otoczenie, że bycie eko to mały krok dla człowieka a wielki dla ludzkości, a Ziemie mamy tylko jedną, dlatego tak ważne jest, żebyśmy wszyscy dbali o jej dobro.

Już 25.04 studenci warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej startują z 10. edycją najzieleńszego projektu roku – EKOstudenta.

– Z roku ma rok nasza planeta jest skutecznie zatruwana przez spaliny, szkodliwe gazy emitowane przez samochody oraz kominy fabryk, a także zmaga się z problemem dziury ozonowej czy globalnym ociepleniem. Musimy otwarcie powiedzieć temu STOP! – przekonuje Agnieszka Grzesiuk, jedna z uczestniczek projektu.

Podczas wydarzeń organizowanych w ramach EKOstudenta uczestnicy będą mieli możliwość jazdy samochodami hybrydowymi, wzięcia udziału w spotkaniu poświęconym korzyściom z inwestowania w zieloną energię oraz wygrywania nagród w EKOlotku – studenci postarają się zachęcić uczestników do segregacji odpadów a w zamian za to zostaną nagrodzeni ekologicznymi kosmetykami, żywnością oraz innymi akcesoriami.

 

EKOstudent namawia do prowadzenia zdrowego trybu życia!

 

Nie zabraknie atrakcji związanych ze zdrowiem i jedzeniem. Studenci zaplanowali degustację potraw wegańskich oraz spotkania poświęcone: dietom, faktom i mitom o zielonym stylu życia i ekologicznym śniadaniom.

Atrakcje czekają również na aktywnych. Prezentowane będą sztuki walki takie jak: Teakwondo, krav maga oraz najpopularniejszy sport ostatniego czasu – cross fit

Więcej informacji o projekcie: ekostudent.pl i facebook.com/ekostudent

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.