Teraz czytasz...
Ekocuda w Gdańsku odwiedziło ponad 7 tysięcy osób
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekocuda w Gdańsku odwiedziło ponad 7 tysięcy osób

Agnieszka Gotówka

17 i 18 marca br. po raz pierwszy w Gdańsku odbyły się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Spotkanie zakończyło się sukcesem, organizatorzy zapewniają więc, że wrócą do Trójmiasta.

Trójmiasto z entuzjazmem przywitało Ekocuda

Dotychczas Ekocuda gościły jedynie w Warszawie. Organizatorzy dali jednak możliwość zaprezentowania się producentom kosmetyków naturalnych również w innych zakątkach Polski. Wybór padł na Gdańsk, a targi zorganizowano w Centrum Stocznia Gdańska. Wydarzenie przyciągnęło 7 tysięcy osób. Wstęp był bezpłatny.

Fot. Zuzanna Mierzejewska
Fot. Zuzanna Mierzejewska

Stoiska zapełnione były kosmetykami do makijażu, kremami i balsamami. Nie zabrakło również naturalnych produktów do pielęgnacji włosów: szamponów i odżywek, jak również ręcznie robionych mydeł.

Dużą popularnością cieszyły się organizowane w ramach targów warsztaty m.in. z makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami kolorowymi. Tłumy przybyły też na wykłady dotyczące zdrowia i pielęgnacji.

Od początku naszej ekocudowej działalności przyświeca nam idea szerzenia świadomości w kwestii naturalnych produktów. Targi za każdym razem pokazują, iż ludzi, którzy żyją w stylu eko jest coraz więcej. Dbanie o swoje ciało, a jednocześnie o środowisko to już nie tylko moda, to najczęściej świadomy wybór życia bez chemicznych produktów, zatruwających nie tylko nasze ciała, ale i przestrzeń wokół

– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda. I dodaje:

Bardzo dziękuję trójmiejskiej społeczności za ciepłe przyjęcie. Wraz z wystawcami obiecujemy – powrócimy do Was z kolejną edycją.

Fot. Karol Przybylak
Fot. Karol Przybylak

Czas na Warszawę

Kto nie miał okazji pojawić się na Ekocudach w Gdańsku, może to nadrobić pojawiając się na warszawskiej – już czwartej! – edycji targów. Odbędą się 21-22 kwietnia br. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Wystawcy na odwiedzających będą czekali na trzech piętrach. To jeszcze więcej stoisk z produktami naturalnymi oraz możliwość poznania wielu nowych marek.

Zobacz także

prosecco

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.