Teraz czytasz...
Ekocuda po raz trzeci!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekocuda po raz trzeci!

Agnieszka Gotówka

W dniach 25-26 listopada w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. Polscy i zagraniczni producenci zaprezentują swoje kosmetyki inspirowane naturą w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Ekocuda to wydarzenie wyjątkowe i na dużą skalę. W tegorocznej edycji swój udział w imprezie zapowiedziało blisko 100 marek kosmetycznych. Nie zabraknie również przedstawicieli nowych firm w branży.

Targi to wyjątkowa okazja do do bezpośrednich i inspirujących spotkań. Goście będą mogli odkryć, przetestować, powąchać i co najważniejsze, zabrać ze sobą do domu prawdziwe, kosmetyczne ekocuda.

Wiedza i inspiracja

Poprzednie edycje targów pokazują, że wśród konsumentów jest coraz większa świadomość i wiedza odnośnie zdrowego stylu życia, tematyki związanej z ekologią, a także pielęgnacją naturalną.

Coraz więcej konsumentów przekonuje się do naturalnych kosmetyków i ich zalet. Zanim zdecyduje się na ich zakup z uwagą czyta etykietę i jego skład.

Duże zinteresowanie wydarzeniami takimi jak Ekocuda pokazuje, że świadomość konsumencka w naszym kraju wciąż wzrasta. Po wzmożonym etapie przyglądania się temu, co mamy na talerzu, przyszedł czas na sprawdzanie tego, co nakładamy na skórę. To wspaniały trend, który daje rodzimym firmom, takim jak Annabelle Minerals, powód do dalszego rozwoju.

Skóra to nasz największy organ – warto dbać o niego świadomie

– mówi Anna Szczerba, założycielka Annabelle Minerals.

Jesienne nowości podczas Ekocudów

Podczas trzeciej edycji targów nie zabraknie spotkań poświęconych zdrowiu, pielęgnacji i makijażowi. Odbędą się warsztaty i wykłady z nowymi markami (Ecolore), jak i tymi dobrze znanymi, m.in. Annabelle Minerals, Lily Lolo oraz Naturativ.

Warsztaty z Lily Lolo poprowadzi Magda Błaniarz z „Pędzle w dłoni”, natomiast z Ecolore – Katarzyna Konopa (PINK MINK Studio).

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się
w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz na portalach społecznościowych: Facebook’u i Instagramie.

Sponsorzy: Annabelle Minerals, Naturativ.

Wystawcy: Annabelle Minerals, Naturativ, Ministerstwo Dobrego Mydła, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera,
Lily Lolo, Hagi, Purite, Sylveco, Iossi, Esse Organic, Resibo, Ecolore, Amilie, Mokosh i inni.

Patronem medialnym wydarzenia jest Biokurier.

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.