Teraz czytasz...
Eko żywność, kosmetyki i rękodzieło wśród atrakcji Summer Mungo Fair w Sopocie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Eko żywność, kosmetyki i rękodzieło wśród atrakcji Summer Mungo Fair w Sopocie

W weekend 11-13 lipca Plac Zdrojowy zapełni się stoiskami artystów, projektantów, producentów i sklepów. Wszystko w temacie: moda, design, kosmetyki, handmade oraz żywność ekologiczna i orientalna.


– Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i pokazach z dziedzin takich jak projektowanie, rękodzieło, moda, czy gotowanie. Będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje popularnych oraz młodych marek odzieżowych, a taże ich stylizacje w trakcie pokazów mody. Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zaplanowano dla nich gry, warsztaty i animacje. W tym czasie dorośli będa mogli wziąć udział w niecodziennym turnieju szachowym, poszerzyć swą wiedzę na temat ekologii, zdrowego trybu życia, czy stworzyć nową dietę pod okiem doświadczonego dietetyka. Przede wszystkim będzie to okazja do nawiązania relacji biznesowych z wystawcami oraz do oryginalnych zakupów, skosztowania wyśmienitych, zdrowych potraw i napojów w specjalnie przygotowanej strefie chill-out. Organizator zabał także o oprawę artystyczną wydarzenia, w trakcie Targów będzie można zobaczyć i usłyszeć występy popularnej grupy Me Myself & I, której członkowie poprowadzą także warsztaty beatboxu
– zapowiada Marcin Warnke z Magnetic Group, współorganizatora wydarzenia.


Summer Mungo Fair
to targi, które są przeciwwagą dla konsumpcyjnego stylu życia, podczas których będzie okazja aby zwolnić obroty dnia codziennego. Celem organizatorów jest zaprezentowanie jak najwiekszej liczbie odbiorców tego, co dobre w zyciu, czyli alternatywnych form wytwórstwa, sztuki, mody, designu oraz zdrowego odżywiania, ekologicznych kosmetyków, potraw i produktów.. Nie spędzajcie dni w galeriach handlowych, spędźcie je aktywnie, ekologicznie i alternatywnie na Targach Summer Mungo Fair, bo warto!


Najważniejsze atrakcje w trakcie Targów Summer Mungo Fair:

Moda Autorska

Najnowsze kolekcje uznanych projektanów i nowych marek. Stylizacje, pokazy mody, warsztaty

Design

Grafika, wnętrza, biżuteria, wyposażenie domu, meble eventowe, produkty użytkowe, i więcej.

Handmade

Unikalne rękodzieło od zabawek, przez biżuterię, poduszki, krawaty, muchy, elementy wystroju wnętrz, czapki, odzież, ceramikę, kartki, dodatki i wiele innych gadżetów. Warsztaty, pokazy i więcej.

Eko żywność

Zdrowa żywność w wielu formach i odmianach. Żywność od lokalnych producentów, food trucki oraz restauracje z kuchnią świata, slow food, pokazy i warsztaty gotowania, porady dietetyka, etc

Kosmetyki

Kosmetyki wytwarzane z naturalnych produktów, warsztaty, pokazy, salon kosmetyczny gdzie będziecie mogli zrobić menicure, makijarz, wystylizować fryzurę.

Muzyka:
Koncert Me Myself & I, ale także brzmień soul, electro, jazz, blues, reggae, rhythm’n’blues, funk, alternatywny rock, downtempo, lo-fi i więcej.

Podsumowując:

Co: Summer Mungo Fair

Gdzie: Plac Zdrojowy przy Molo

Kiedy: Wydarzenie rusza 11 lipca o godzinie 10:00 i trwać będzie trzy dni do 13 lipca, godzina 21:00.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.