Teraz czytasz...
EcoFamily to teraz ECOTIME. W styczniu kieleckie targi pod nową nazwą
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

EcoFamily to teraz ECOTIME. W styczniu kieleckie targi pod nową nazwą

Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych EcoTime – taką nazwę będzie nosiła teraz wystawa, która po raz 5 odbędzie się w Kielcach.

EcoTime zaplanowano na 28-29.01.2017 roku. Zakres branżowy wystawy obejmuje żywność ekologiczną, naturalną, wysokiej jakości, oferty gospodarstw ekologicznych, kosmetyki ekologiczne, parafarmaceutyki, suplementy, ekologiczne środki czystości oraz eco produkty dla dzieci.

– Cieszy mnie fakt, organizacji kolejnej edycji przedsięwzięcia, które przyczynia się do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, zwiększenia zainteresowania konsumentów eko-żywnością i wyrobami przyjaznymi dla środowiska wytwarzanymi przez polskich rolników i przedsiębiorców. Targi ECOTIME z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem zwiedzających

– napisał w oficjalnym piśmie do Targów Kielce, Krzysztof Jurgiel Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który objął patronat nad wydarzeniem.

Zobacz także


Co: ECOTIME
Gdzie: Kielce
Kiedy: 28-29.01.2017

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.