Druga edycja targów Veganfach. Znamy termin!

Na tę informację czekało wielu miłośników kuchni wegańskiej: targi Veganfach odbędą się w niemieckiej Kolonii w dniach 3-4 listopada 2017 r.

Veganfach to jedna z największych imprez tego typu w Europie o charakterze międzynarodowym. Wśród wystawców znajdą się producenci żywności, napojów, kosmetyków, a nawet mebli, odzieży czy sprzętu kuchennego.

Swój udział w tym niezwykłym spotkaniu zapowiadają również przedstawiciele produktów leczniczych i suplementów diety.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Veganfach – prawdziwe święto wegan

Wszystko wskazuje więc na to, że organizatorom uda się powtórzyć sukces pierwszej edycji targów, które odbyły się w listopadzie ubiegłego roku. Imprezę odwiedziło wówczas blisko 4 tys. osób. 25 proc. z nich było zawodowo związanych z przemysłem spożywczym, handlem i gastronomią. Wśród kupców nie zabrakło również przedstawicieli dużych koncernów handlowych (Edeka, Rewe, Kaufland, czy Globus).

Podczas debiutanckiej edycji targów swoje produkty prezentowało 137 wystawców reprezentujących 15 krajów, w tym Polskę.

Program tegorocznej imprezy również ma być bardzo bogaty. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie wykładów, pokazów kulinarnych oraz znanych w wegańskim świecie osobistości.

Każdego roku zwiększa się liczba osób, które zwracają się ku produktom wegańskim. W samych Niemczech już blisko 1,3 miliona osób nie stosuje żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Kuchnia roślinna cieszy się coraz większą popularnością.

Książki związane z tą tematyką okazują się być prawdziwym hitem. Nic zatem dziwnego, że targi Veganfach to jedna z najbardziej oczekiwanych imprez tego roku.

Na zwiedzających wystawcy będą czekać od 10.00 do 18.00.

 

Brak postów do wyświetlenia