Bydgoszcz.
Od listopada Frymark co tydzień

Zwiększa się częstotliwość odbywania bydgoskiego cyklicznego targu z produktami ekologicznyki i regionalnymi. Zyskujący coraz większą popularność Frymark, od początku listopada będzie odbywał się co tydzień.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w grudniu 2013 roku na terenie klubu Mózg. Z początkiem 2015 roku wydarzenie organizowano wewnątrz i na podwórzu Kamienicy 12 przy ul. Poznańskiej 12.

-Z racji rosnącego zainteresowania ofertą frymarku zdecydowaliśmy się na zmianę. Zamiast co dwa tygodnie spotykać będziemy się w każdą niedzielę, począwszy od listopada. Na klientów czekać będzie 50 wystawców – zapowiada Piotr Jarecki zgospodarstwa ekologicznego i ekosklepu „Malinowy Chruśniak”, który jest współorganizatorem wydarzenia. Zmianie częstotliwości Frymarków towarzyszy także nowe logo.

Na Frymarku zakupić można: warzywa, owoce, jaja, przetwory owocowo – warzywne, przetwory mięsne, sery, jogurty, miody i produkty pszczele, przekąski, ciasta (także bezglutenowe), pieczywo, soki oraz rękodzieło.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Bieżące informacje dostępne są na fanpage’u Frymarku

Co: Frymark Bydgoski
Gdzie: Bydgoszcz, Kamienica 12, ul. Poznańska 12
Kiedy: każda niedziela w godzinach 11-15.

Brak postów do wyświetlenia