BIOEXPO Warsaw w październiku. Wspólnie obudźmy gospodarkę!

Druga edycja targów BIOEXPO Warsaw odbędzie się w terminie 8 – 10 października 2020 roku w PTAK WARSAW EXPO. Jest to kontynuacja największego wydarzenia w Polsce dedykowanego całej branży ekologicznej, o którego sukcesie świadczą chociażby liczby – 220 wystawców z Polski i zagranicy oraz 9000 odwiedzających, wśród których byli przede wszystkim przedstawiciele z branży i sektora handlu.

Do dziś swój udział w BIOEXPO Warsaw 2020 zgłosiło blisko 150 firm zarówno z Polski jak
i z zagranicy, m.in.: Bioplanet, Smak Natury, Farma Świętokrzyska, Eko-Wital, Eco & More, Better Land, Dary Natury, Surovital, Merkury, NaturAvena, Bioberry, Eurus czy Bonus Plus, a także Carrefour.

Warto również podkreślić, że impreza ma charakter stricte biznesowy. Tworzymy idealną przestrzeń do przeprowadzania rozmów handlowych oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wśród odwiedzających możemy wyróżnić duże sieci handlowe oraz sieci FMCG, hurtownie i sklepy specjalistyczne, jak również przedstawicieli sektora HoReCa, zielarni, aptek czy drogerii.

Z pełnym sukcesem kontynuujemy realizację programu Hosted Buyers, który zapewnia obecność kupców z zagranicy oraz daje możliwość na nawiązanie współpracy na arenie międzynarodowej.

Na czas trwania targów BIOEXPO Warsaw zaplanowaliśmy również dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące – odbędzie się m.in. II edycja Kongresu BIOEXPO, Strefa Nowości wraz z Konkursem na Najlepszy Produkt.

Dowiedz się więcej na www.bioexpo.pl,

Poznaj aktualna listę wystawców, skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie idealną lokalizację stoiska!

-materiał partnera-

Brak postów do wyświetlenia