BIOEXPO podsumowuje drugą edycję i zapowiada przyszłoroczną datę

II edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO spotkała się z dużym zainteresowanie pomimo ograniczeń związanych z pandemią COVID—19 c. Blisko 230 wystawców zaprezentowało ekoofertę 7500 odwiedzającym.

Nie tylko targi, także Kongres BIOEXPO…

Targom towarzyszył bardzo rozbudowany, trzydniowy Kongres BIOEXPO, który, już po raz drugi, został przygotowany wspólnie z Polską Izbą Żywności Ekologicznej. Tegoroczne panele dyskusyjne poświęcone były warunkom rozwoju i tendencjom na rynku BIO w Polsce, jego szansom, barierom oraz kanałom dystrybucji.

Prelegenci opowiadali również do najnowszych badań, czystej etykiety, a także jakości żywności ekologicznej. W ramach Kongresu odbyła się Konferencję Polskiej Izby Opakowań decydowaną tematyce opakowań biodegradowalnych. Szczególną uwagę w ramach Kongresu poświęcono zagadnieniom związanym z innowacyjnymi metodami promocji, aktualnymi trendami oraz dobrymi i sprawdzonymi praktykami.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Podczas targów BIOEXPO nagrody odebrali najlepsi rolnicy oraz doradcy ekologiczni. Sprawdź wyniki: Najlepsze gospodarstwa ekologiczne z nagrodami

https://www.facebook.com/bioexpo.warsaw/posts/695175981378772

Strefa nowości na BIOEXPO

Najnowsze trendy rynkowe odwiedzający mogli oglądać w STREFIE NOWOŚCI, w której wystawcy zaprezentowali ponad 80 produktów, które weszły na rynek polski w ostatnim czasie. Produkty nadal można oglądać na stronie internetowej targów, gdzie, dodatkowo, konsumenci podczas głosowani wybrali najlepsze ich zdaniem wyroby w każdej z kategorii.

Więcej o wynikach tutaj: Nagrody bioEXPO przyznane. Wiemy kto wygrał

BIOEXPO 2021? Oby w innych okolicznościach

Rzutem na taśmę, tuż przed wprowadzeniem mocnych obostrzeń i znacznym pogorszeniem sytuacji epidemiologicznej,  organizatorom udało się stworzyć wydarzenie barwne, nowoczesne i interesujące. Wszyscy mają nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w nadarzyńskich halach ponownie, w międzynarodowym towarzystwie i bez obaw związanych z koronawirusem. Oby!

Na razie znamy datę: 30.09-2.10.2021.

Brak postów do wyświetlenia