Bio Green Future – Międzynarodowe Targi Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia odbędą się w Krakowie

bio_green_future

Bio Green Future to jedyne takie wydarzenie na skalę europejską. Na jego pierwszą edycję organizatorzy zapraszają do Expo Kraków w dniach 20-22 maja 2022 roku.

Bio Green Future obejmuje ekologię całościowo. Wydarzenie zainteresuje każdego, komu bliskie są tematy żywności ekologicznej, zielonej energii, ekologicznych i naturalnych kosmetyków i środków czystości, samochodów niskoemisyjnych, domu, zero waste, slow fashion, bioholiday, zdrowia fizycznego i psychicznego.

W trakcie Międzynarodowych Targów Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia Bio Green Future zaprezentowane zostaną podstawowe, ale do tej pory niezrealizowane strategie, których celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia z życia na zielonej i bezpiecznej planecie.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Organizatorzy chcą połączyć dwa elementy: zdrowe odżywianie oraz ideę czystej planety.

Kogo zainteresuje Bio Green Future?

Wszystkich, którym bliska jest ochrona środowiska i życie w poszanowaniu środowiska naturalnego. Wydarzenie organizowane jest z myślą o zaangażowaniu całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie. W programie będą również zajęcia edukacyjne dla dzieci.

Bio Green Future. Zostań wystawcą!

Już dziś można zgłosić się, by zostać wystawcą Bio Green Future. Dla osób, które to zrobią do 30 listopada 2021 r. przygotowano specjalną ofertę.

Dane kontaktowe i szczegóły wydarzenia:

Brak postów do wyświetlenia