Teraz czytasz...
WorldFood Poland odbędzie się w kwietniu 2021
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

WorldFood Poland odbędzie się w kwietniu 2021

Avatar photo

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz wystawców targów, organizatorzy WorldFood Poland  podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia oraz zorganizowaniu jej wiosną 2021 r.

– Termin ten pozwoli nie tylko na doskonałą organizację, do jakiej przyzwyczajeni zostali uczestnicy targów, ale również na przygotowanie nowości będących odpowiedzią na aktualne trendy rynkowe – zapowiadają organizatorzy.

Ubiegłoroczna, rekordowa edycja targów WorldFood zgromadziła 352 wystawców oraz blisko 7000 profesjonalistów – w tym przedstawicieli handlu, dystrybucji oraz sektora HoReCa.

Sprawdź kalendarium wydarzeń branży ekologicznej na 2021 rok

Wydarzenie podzielone jest na 7 sektorów głównych: Food&Drinks, Ingredients (surowce i dodatki do produkcji żywności), Wine&Spirits, FoodTech, a także cieszące się rosnącym zainteresowaniem targi EcoFood poświęcone ekologicznym produktom spożywczym oraz NutraFood – jedyne takie wydarzenie w Polsce dedykowane suplementom diety i żywności funkcjonalnej. Jak co roku najnowsze rozwiązania w zakresie chłodniczego łańcucha dostaw będzie można poznać na odbywających się równolegle targach ColdChain Poland.

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.