WorldFood Poland odbędzie się w kwietniu 2021

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz wystawców targów, organizatorzy WorldFood Poland  podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia oraz zorganizowaniu jej wiosną 2021 r.

– Termin ten pozwoli nie tylko na doskonałą organizację, do jakiej przyzwyczajeni zostali uczestnicy targów, ale również na przygotowanie nowości będących odpowiedzią na aktualne trendy rynkowe – zapowiadają organizatorzy.

Ubiegłoroczna, rekordowa edycja targów WorldFood zgromadziła 352 wystawców oraz blisko 7000 profesjonalistów – w tym przedstawicieli handlu, dystrybucji oraz sektora HoReCa.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Sprawdź kalendarium wydarzeń branży ekologicznej na 2021 rok

Wydarzenie podzielone jest na 7 sektorów głównych: Food&Drinks, Ingredients (surowce i dodatki do produkcji żywności), Wine&Spirits, FoodTech, a także cieszące się rosnącym zainteresowaniem targi EcoFood poświęcone ekologicznym produktom spożywczym oraz NutraFood – jedyne takie wydarzenie w Polsce dedykowane suplementom diety i żywności funkcjonalnej. Jak co roku najnowsze rozwiązania w zakresie chłodniczego łańcucha dostaw będzie można poznać na odbywających się równolegle targach ColdChain Poland.

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl

Brak postów do wyświetlenia