Teraz czytasz...
Wege Festiwal w Poznaniu już w ten weekend!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wege Festiwal w Poznaniu już w ten weekend!

Agnieszka Gotówka

17 i 18 sierpnia 2019 r. w Poznaniu odbędzie się Wege Festiwal. Na gości czekać będą stoiska z najlepszą wege kuchnią, rękodziełem oraz naturalnymi kosmetykami.

Poznański Wege Festwial tym razem odbędzie się w innym niż dotychczas miejscu. Organizatorzy zapraszają do miejsca znanego i popularnego. Wake Park Malta da okazję na zapoznanie się z daniami kuchni wegańskiej i wegetariańskiej na świeżym powietrzu. 

Posmakować będzie można dań roślinnej kuchni wietnamskiej, meksykańskiej, koreańskiej oraz indyjskiej. Pojawi się też kuchnia ulicy w wydaniu wege (burgery, hot dogi czy frytki z batatów). Do tego pyszne wegetariańskie desery oraz lody.

Odważysz się być zero waste?

Dla kogo Wege Festiwal?

Wege Festiwal to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To nie tylko dobra okazja do spotkania się ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej!

Co? Gdzie? Kiedy?

Co? Wege Festiwal Poznań
Gdzie? Wake Park Malta
Kiedy? 17-18 sierpnia 2019 r. (sobota: 10:00 – 20:00, niedziela 10:00 – 18:00).

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.