Teraz czytasz...
Ukazał się Sezonownik na 2016 rok
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ukazał się Sezonownik na 2016 rok

 

Prezentacje przepisów na sezonowe potrawy, fragmenty starych książek kucharskich, miejsce na własne notatki i terminarz – Sezonownik na 2016 rok jest już dostępny. 

Sezonownik z powodzeniem może pełnić rolę tradycyjnego kalendarza – terminarza. Wydawnictwo ma formę wygodnego notatnika A5 (148x210mm): 192 stron, z kieszonką i spięty gumką. Bez problemu znajdziecie w nim miejsce na notatki na każdy dzień. Uroku Sezonownikowi dodaja oryginalne ilustracje autorstwa Ewy Mączyńskiej. 

„Kalendarz, który właśnie otwierasz, jest przewodnikiem dla wszystkich chcących cieszyć się bogactwem przepysznych warzyw i owoców. Co miesiąc prezentujemy sezonową gwiazdę i przedstawiamy kilka sposobów na jej przygotowanie. Dodatkowo dzielimy się 12 sosami, które bez problemu przygotujesz w domu – dodadzą one smaku i koloru wielu potrawom przez cały rok”

– czytamy we wstępie.

Sezonownik dostępne jest w sklepie Wydawnictwa Gaj.

Sprawdź! Sezonownik 2016

Zobacz także


 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.