Teraz czytasz...
Sezonownik na 2017 rok już dostępny
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Sezonownik na 2017 rok już dostępny

Jeżeli używacie tradycyjnego kalendarza, w którym zapisujecie ważne terminy i notatki, polecamy Wam serdecznie Sezonownik 2017.

To nie tylko kalendarz/zeszyt na notatki, ale także podręczna skarbnica z ciekawymi poradami i informacjami dotyczącymi naturalnego stylu życia.

Edycja na 2017 to już 4 odsłona Sezonownika. Tym razem za stronę tekstową odpowiedzialny jest Sebastian Kulis, znany z bloga Roślinne Porady.

Każdy miesiąc ma motyw przewodni, wokół którego osnute są porady i wskazówki (m.in. jak wykorzystać rumianek w domu, kuchni i kosmetyce albo przyrządzić pokrzywowy detoks).

Nie brakuje także oryginalnych ilustracji autorstwa Ewy Mączyńskiej. Wszystko utrzymane w nieco staroświeckim (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), „sezonownikowym” klimacie.

Sezonownik 2017 ma formę wygodnego notatnika A5 (148x210mm): 192 strony spięte gumką.

W każdym miesiącu jest dodatkowe miejsce na notatki, a także wiele porad, które poszerzą naszą wiedzę w nadchodzącym roku.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.