Teraz czytasz...
Planer na Dobry Rok 2023. Dlaczego szczególnie przyda się ogrodnikom?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Planer na Dobry Rok 2023. Dlaczego szczególnie przyda się ogrodnikom?

Agnieszka Gotówka

Planer na Dobry Rok 2023 jest już dostępny w ofercie Wydawnictwa Gaj. Optymistyczna, zielona okładka, inspirujące cytaty i sporo miejsca na notatki to tylko niektóre z jego zalet. Przeczytajcie, dlaczego warto z niego korzystać.

Planer na Dobry Rok 2023. Dlaczego warto?

To już czwarta edycja wyjątkowego planera opracowanego przez zespół Biokuriera. Pracę nad nim zaczynamy już w połowie roku, by przygotować kalendarz doskonałej jakości. Sami z niego korzystamy, organizując naszą pracę, więc dokładnie wiemy, czego potrzebujemy. A jesteśmy bardzo wymagający! 😉

W „Planerze na Dobry Rok” znajdziecie kalendarium w układzie tygodniowym, rocznym i miesięcznym. Jest też sporo miejsca na notatki, gdzie możecie zapisywać plany, marzenia i najważniejsze daty.

Bliskie są nam tematy związane z ekologią, naturalnym prowadzeniem ogrodu czy less waste, stąd nie mogło ich też zabraknąć w „Planerze”. Nawiązują do nich liczne wskazówki, podpowiedzi i sentencje, które motywują do pracy, ale i zachęcają do odpoczynku na łonie natury. Związek z naturą podkreśla też butelkowa zieleń sztywnej, bawełnianej!, okładki. Jest niezwykle wytrzymała, co możemy potwierdzić po intensywnym użytkowaniu tegorocznej edycji planera 😉

planer na dobry rok kalendarz tygodniowy

„Planer na Dobry Rok” pomoże Wam zaplanować ogród i stworzyć zieloną przestrzeń marzeń. Jest też dobrym narzędziem do planowania posiłków, co jest jednym ze sposobów na spore oszczędności w domowym budżecie. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule: „Jak oszczędzać na jedzeniu i dobrze się odżywiać

Planer dla ogrodników

Tegoroczna wersja planera została wzbogacona o symbole dotyczące najkorzystniejszych dni siewu, zbiorów i uprawy, które zostały opracowane w oparciu o wydawany od 30 lat Ekologiczny Poradnik Księżycowy. Wiemy, że wiele osób z niego korzysta, planując swoje ogrodowe prace, postanowiliśmy więc maksymalnie to ułatwić.

Tygodniowy rozkład kalendarza sprawia, że jeden rzut oka wystarczy, by wiedzieć, co czeka nas w kolejnych dniach. Każdy miesiąc można też rozpisać w kalendarzu miesięcznym.

Planer ma wstążkę-zakładkę, jest też lekki i poręczny. Ma 160 stron i z łatwością zmieści się w torebce lub plecaku. Możemy więc mieć go zawsze przy sobie. To skuteczne narzędzie do dobrej organizacji czasu, który łączy w sobie cechy kalendarza, organizera i notatnika.

Planer na Dobry Rok to świetny pomysł na prezent

Dlaczego warto korzystać z planera?

„Planer na Dobry Rok” to niezbędne narzędzie dla wszystkich, którzy cenią sobie organizację i dobry plan. Jest też odpowiedni dla tych, którzy są kreatywni i mają mnóstwo pomysłów. Zapisanie ich w notatniku pomoże je nieco uporządkować. Da też możliwość panowania nad zadaniami do wykonania i wprowadzi do naszego życia porządek. Pozwoli też wrócić do pomysłów zapisanych jakiś czas temu, jak również pogrupować zadania pod określone cele i monitorować ich realizację.

Zimą zaplanujcie swój ogród. Zapiszcie wszystkie plany, jakie macie na nadchodzący sezon. Wiosną krok po kroku je realizujcie, by latem i jesienią cieszyć się kolorami i obfitymi plonami. „Planer na Dobry Rok” Wam w tym pomoże.

Planer na Dobry Rok to miejsce na notatki, zapiski i plany

Zadbaliśmy o to, by „Planer na Dobry Rok” nie był tylko kalendarzem do zapisywania ważnych wydarzeń. Kolorowe zdjęcia przepisów i inspirujące cytaty pozwolą stworzyć prywatny notatnik. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać go do opracowania bullet journal, czyli systemu planowania i organizacji skupionego w jednym zeszycie.

„Planer na Dobry Rok” to też dobra propozycja na prezent dla bliskiej osoby. Warto kupić go już dziś w promocyjnej cenie 46,99 zł. Dostępny jest na stronie Wydawnictwa Gaj oraz na Allegro (w opcji ze Smartem).

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.