Pierwszy tom Ziołowej Apteczki na Dziecięce Choroby dostępny

200 porad, praktycznych przepisów, wskazówek, wypróbowanych recept domowej medycyny na najbardziej pospolite zagrożenia zdrowia i dolegliwości wieku dziecięcego – I tom Ziołowej Apteczki na Dziecięce Choroby już dostępny.

Wznowienie książki Zbigniewa Przybylaka dostępne jest już w salonikach prasowych RUCH i sieci Garmond Press. Kupić je można także za pośrednictwem sklepu internetowego Wydawnictwa Gaj (sprawdź: Ziołowa Apteczka na Dziecięce choroby, tom I). Ten barwny, liczący 96 stron poradnik to przegląd porad i kuracji naturalnych, dietetycznych i zielarskich służących leczeniu wielu najczęstszych dolegliwości wieku dziecięcego, głównie o charakterze przeziębieniowym a także porady dotyczące profilaktyki.

I tom Ziołowej Apteczki na Dziecięce Choroby zawiera:

– Ponad 200 porad, praktycznych przepisów, wskazówek, wypróbowanych recept domowej medycyny na najbardziej pospolite zagrożenia zdrowia i dolegliwości wieku dziecięcego, ale też młodzieżowego;
– Porady jak zapobiegać schorzeniom organizmu dietą;
– Porady jak wzmacniać, uodparniać, hartować organizmy siłami natury, ziołami;
– Kuracje na najczęstsze dolegliwości wieku dziecięcego, czyli przeziębienia, grypy;
– Kuracje na gorączkę, zapalenia oskrzeli, kaszel, katar, bóle gardła, głowy, ucha;
– Proste przepisy sporządzania domowych leków ziołowych, mikstur, ziółek, maści, syropów, okładów, kompresów, przymoczków, inhalacji.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Zaprezentowane w poradniku recepty i porady to efekt wielopokoleniowego doświadczenia. Temu doświadczeniu praktycznemu warto ufać i mieć nadzieję, że korzystający z porad zawartych w poradniku wzmocnią organizmy dzieci, polepszą ich zdrowie i uwolnią od wielu dokuczliwych schorzeń.

Już w grudniu ukaże się wznowiona wersja II tomu Ziołowej Apteczki na Dziecięce Choroby.

Brak postów do wyświetlenia