Teraz czytasz...
Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta po raz 7!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta po raz 7!

 

Uwielbiasz robić zdjęcia na łonie natury? Zwierzęta lubią pozować do Twojego obiektywu? Weź udział w konkursie fotograficznym Przyroda Ojczysta 2016.

Organizowany przez portal ekologiczny Ekologia.pl konkurs skierowany jest do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i pomysłem na utrwalenie na barwnych zdjęciach fascynującego świata roślin i zwierząt. Oceniana jest nie tylko technika wykonania fotografii, lecz przede wszystkim pomysł i aranżacja nadsyłanych prac.

Przebieg konkursu

Konkurs Przyroda Ojczysta 2016 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2016, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl, zdjęcia do konkursu. Co miesiąc wybierane jest Zdjęcie Miesiąca głosami internautów oraz osobno głosami Jury. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2017, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w szranki o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2016.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. Co miesiąc są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2017 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2016.

Jak zgłosić zdjęcie?

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu i informacje o nagrodach dostępne są na stronie spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta

Głosowanie internautów odbywa się po zalogowaniu w panelu konkursowym. Organizator konkursu, portal Ekologia.pl zastrzega sobie możliwość niepublikowania zdjęć, które nie spełniają warunków regulaminu.

Wśród patronów medialnych konkursu znajduje się nasz serwis.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.