Teraz czytasz...
Inteligencja Trawienna – wznowienie już dostępne
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Inteligencja Trawienna – wznowienie już dostępne

W Hiszpanii książka Inteligencja Trawienna okazała się bestsellerem. W Polsce spotkała się również z ciepłym odbiorem. Dostępny jest już dodruk, a my mamy dla Was 5 egzemplarzy! 

Książka zawiera przejrzyste wyjaśnienia i praktyczne rady na temat rozwiązywania typowych problemów trawiennych, takich jak chroniczne zaparcia, zgaga, zespół jelita drażliwego, choroba refluksowa przełyku czy wrzody. Jej lektura pozwala zdobyć nowe informacje na temat układu trawiennego i poznajemy szereg holistycznych metod leczenia tego rodzaju zaburzeń. 

Poszczególne rozdziały książki poświęcone zostały m.in. zaparciom (na końcu proste i przejrzyste zalecenia żywieniowe) czy chorobie refluksowej przełyku (GERD). Interesujące są także rozważania na temat mikroflory jelitowej, o której bardzo dużo mówi się w różnego rodzaju reklamach dotyczących probiotyków, a o której najczęściej praktycznie nic nie wiemy.
Dr Irina Matveikowa nie poprzestaje na opisywaniu mechanizmów trawiennych i przyczyn różnego rodzaju zaburzeń. Dzieli się również wiedzą jak w możliwie naturalny sposób sobie z tymi dolegliwościami radzić. Swoje przemyślenia wzbogaca o opinie i relacje pacjentów, którymi zajmowała się podczas lekarskiej praktyki

– czytamy w biokurierowej recenzji (całość dostępna tu: Jak działa Inteligencja Trawienna? O książce Iriny Matveikowej)

Zobacz także


Autorka, doktor Irina Matveikowa to lekarka szkolona w medycynie tradycyjnej, która wykorzystuje także mądrość niekonwencjonalnych form leczenia i łączy nauki medyczne z psychologią oraz podejściem zgodnym z medycyną naturalną. Uchodzi za wielki autorytet w swojej dziedzinie, jeździ po całym świecie z wykładami obejmującymi tematykę, w której się specjalizuje. Doktor Matveikowa jest również autorką licznych artykułów poświęconych zdrowiu trawiennemu i prawidłowym sposobom odżywiania, publikowanych zarówno w popularnych czasopismach, takich jak „Harper’s Bazaar”, „Marie Claire” czy „Glamour”, jak i w branżowych pismach medycznych.

Macie ochotę zapoznać się z tą pozycją?

Prześlemy ją do 5 pierwszych osób, które dokonają dowolnego zakupu w sklepie internetowym czytajwkuchni.pl (znajdziecie tam mnóstwo lektury w temacie zdrowego stylu życia i kulinariów) i podadzą hasło „Inteligencja Trawienna”.  Do dzieła!

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media Karol Przybylak ul. Byszewska 80B, 85-416 Bydgoszcz.

2. Konkurs trwa do 31.07.2017 lub wyczerpania zapasów nagród i odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski lub będących w stanie wskazać znajdujący się w Polsce adres, na który może być dostarczona nagroda.

3. Konkurs polega na

a) dokonaniu zakupów w sklepie internetowym czytajwkuchni.pl i podaniu hasła „Inteligencja Trawienna”. 5 pierwszych osób otrzyma gratis egzemplarz książki Inteligencja Trawienna.

4. Nagrodzonych zostanie 5 pierwszych osób, które dokonają zakupów na czytajwkuchni.pl  i podadzą hasło.

5. Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez podmioty wymienione w pkt 1 na potrzeby realizacji konkursu.

6. Nagrody przewidziane w konkursie to 5 egzemplarzy książki „Inteligencja Trawienna”.

7. Dokonanie zakupu i podanie hasła oznacza akceptację regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.

8. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie, tzn. liczy się tylko jeden zakup od danego użytkownika. Przesłanie większej ilości zgłoszeń skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.

9.  Uczestnik odpowiada za dostarczenie organizatorowi konkursu danych niezbędnych do wysyłki nagrody.

10. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jakikolwiek inny ekwiwalent, w tym pieniężny.

11. Wszelkie reklamacje dot. Konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą emailową.

12. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.