Teraz czytasz...
Ekoturysta między Bugiem a Narwią
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Ekoturysta między Bugiem a Narwią

Ekoturystya między Bugiem a Narwią to niekonwencjonalny przewodnik po ekoturystyce i terenie między Bugiem a Narwią ma stanowić zachętę do bardziej świadomego podróżowania, pozwolić odkryć niespodziewane uroki tego obszaru, zachęcić do spotkań z ciekawymi ludźmi – przekonują autorzy.

 

Oprócz prezentacji obiektów turystycznych, które otrzymały Polski Certyfikat Ekoturystyczny, lektura przewodnika pozwoli także dowiedzieć się nieco więcej na temat samej ekoturystyki i idei wspomnianego certyfikatu. Przewodnik uzupełniony jest o mapkę i liczne zdjęcia. Jak piszą autorzy (Elżbieta Lenarczyk, Sonia Priwieziencew i Tomasz Włoszczowski) w innym miejscu: – Naszym celem nie było ukazanie pełni możliwości, wszystkich istniejących obiektów noclegowych czy miejsc kultury, ale pokazaniem Wam takich ludzi i takich miejsc, które sprawią, że będziecie mieli ochotę wrócić i odkrywać coraz więcej. Przewodnik zawiera sporo naszych komentarzy (chcieliśmy byście czuli się tak, jakby oprowadzał Was dobry znajomy). Staraliśmy się dostrzec i uwydatnić to, co pozytywne, wyjątkowe, nieoczywiste.


Wydawcą przewodnika „Ekoturysta między Bugiem a Narwią” jest Społeczny Instytut Ekologiczny – organizacja, która utworzyła Polski Certyfikat Ekoturystyczny.

Przeczytaj więcej na temat Polskiego Certyfikatu Ekoturystycznego.

Przeczytaj także o przewodniku po ekoturystycznych miejscach w Wielkiej Brytanii.

 

 

 


 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.