Teraz czytasz...
Ekologiczne sprzątanie i Niezwykłe zalety zwykłej sody
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekologiczne sprzątanie i Niezwykłe zalety zwykłej sody

Poznańskie wydawnictwo BioBooks wydało dwie książki skierowane do osób ceniących naturalny styl życia, a zwłaszcza eko sprzątanie.

Napisana przez Alessandrę Moro Buronzo książka „Niezwykłe zalety zwykłej sody. Informacje, porady, przepisy”  (112 s, format 115 x 185 mm) oraz „Ekologiczne sprzątanie. Skutecznie, zdrowo, tanio” (96 s, format 115 x 185 mm) autorstwa Urszuli Giercarz to niewielkie, podręczne poradniki.

Każdy z nich zawiera liczne, przystępnie posegregowane porady (bardzo pomocne są szczegółowe spisy treśći, które pozwalają na szybkie dotarcie do potrzebnych informacji) związane z eko sprzątaniem.

W książeczce dotyczącej sody nie zabrakło również 12 przepisów kulinarnych z jej wykorzystaniem (m.in. ciasta, zupy).

Autorką książki Ekologiczne sprzątanie jest Urszula Giercarz, która przyjaznym naturze sprzątaniem zajmuje się profesjonalnie.

W swojej książce zamieściła szereg porad pozwalających przy domowych porządkach skorzystać z siły własnych mięśni wspartych takimi produktami jak soda, sól, oliwa z oliwek, cytryna, ocet, mydło czy olejki eteryczne.

 

W końcowej części poradnika znajdziemy natomiast prezentacje najpopularniejszych systemów certyfikacyjnych, które pozwolą początkującym eko konsumentom odnaleźć się w gąszczu oznaczeń, które czasami pojawiają się na produktach.

 

Wiele z porad zawartych w obu książkach zaskakuje prostotą, sprytem.

Co ważne wskazówki sprawdzone są w praktyce, choć to akurat najlepiej zweryfikować we własnych działaniach! Jeżeli chodzi o sodę oczyszczoną, polecamy kilka naszych wskazówek:

 

Zobacz także

targi ekotrendy

Oba poradniki dostępne są w cenie 19,99 zł.

Szukasz więcej informacji na temat EKO SPRZĄTANIA, sprawdź dział EKO SPRZĄTANIE

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

 Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.