Teraz czytasz...
Czy już czas na jaglany detoks? O ksiażce M. Zaremby
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Czy już czas na jaglany detoks? O ksiażce M. Zaremby

„Jaglany Detoks” to publikacja dostarczająca ogromnej ilości wiedzy na temat sposobów oczyszczenia i wzmocnienia organizmu. Kasza jaglana stanowić ma podstawę diety, niemniej ważne są jednak inne jej składniki.

Marek Zaremba ma 46 lat i jest dietoterapeutą. W wieku 23 lat poważnie zachorował, ale lekarze nie byli w stanie mu pomóc. Jak sam pisze, to właśnie zmiana stylu życia, jaglana dieta i odrodzenie duchowe pozwoliły mu powrócić do pełni sił. Książka jest zatem efektem osobistych doświadczeń autora, jak również odpowiedzią na setki zadawanych Markowi Zarembie pytań za pośrednictwem bloga.

Książka Marka Zaremby jest publikacją bardzo profesjonalną. Znajduje się w niej wiele informacji na temat kaszy jaglanej i wpływie pożywienia na organizm, które podbudowane są wiedzą teoretyczną.
Marek Zaremba porusza w książce nie tylko tematy związane z codziennym żywieniem. Wiele miejsca poświęca aktywności fizycznej i zdrowym nawykom. Wskazuje na problemy dzisiejszego świata i wynikające z nich zagrożenia.

Dużą wartością tej publikacji są zawarte w niej przepisy. Podzielono je na kategorie: śniadania, zupy, dania główne, przekąski, sałatki, soki, koktajle i napary. Niemal każdy przepis opatrzony jest ujętą w ramkę radą autora.

„Jaglany Detoks” to obowiązkowa publikacja dla wszystkich, którzy chcą zmienić nie tylko swoje nawyki żywieniowe, ale i styl życia. Dostarcza wielu porad z zakresu dietetyki, codziennego życia, jak również życia duchowego. Marek Zaremba postuluje choćby odnowę kultury stołu: modlitwę przed posiłkiem, celebrację posiłków, wspólną rozmowę przy wyłączonym telewizorze. Wiele miejsca autor poświęca zagadnieniu miłości, która – jak sam pisze – jest siłą sprawczą życia i sensem naszego istnienia. Oczyszczenie zatem przebiega nie tylko na poziomie żywieniowym, ale i wewnętrznym. Ma więc głębszy sens i jest możliwością odmienienia swojego życia.

Zobacz także


„Jaglany Detoks” polecamy wszystkim chcącym nieco zwolnić, odnaleźć siebie, wyzdrowieć, ale i pogłębić międzyludzkie relacje.

Kup Jaglany Detoks (miękka oprawa) na czytajwkuchni.pl (za 31,92 zamiast 39,90 zł) i zyskaj gratis efektowny stojaczek na książki kucharskie. Promocja trwa do 4 sierpnia 2016.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.