Newsletter – informacja


Szukasz informacji z eko rynku? Interesują Cię porady dotyczące zdrowego stylu życia? Subskrybuj nasz newsletter!

Zapisując się, akceptujesz poniższy regulamin.

Regulamin newslettera

Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), firma Eko Media z siedzibą w Bydgoszczy, będąca właścicielem serwisu Biokurier.pl i zwana dalej Biokurier publikuje poniżej regulamin Newslettera:

1

Usługa świadczona jest przez Biokurier na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2

Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera oraz oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy (zgodne z profilem portalu) zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204).

3

Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i kolekcjach Apart poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4

Biokurier nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

5

Użytkownik zawsze ma prawo zrezygnować z usługi korzystając z linka dostępnego u dołu każdej przesyłki newsletterowej. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo.