Międzynarodowy Dzień Herbaty – Regulamin

Regulamin konkursu z okazji Międzynarodowego Dnia Herbaty

 1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski lub będących w stanie wskazać znajdujący się w Polsce adres, na który może być dostarczona nagroda.
 2. Konkurs polega na opublikowaniu w mediach społecznościowych (na Faccebook’u lub Instagramie) zdjęcia kubka od herbaty z hasztakiem #takpijeherbate #herbatyclipper . Publikować można do 20.12.2020 do 23:59:59.
 3. Nagrodzonych zostanie 10 osób, które przedstawią najciekawsze zdaniem redakcji zdjęcia.
 4. Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Eko Media Karol Przybylak w celach związanych z realizacją konkursu i akceptuje politykę prywatności Eko Media Karol Przybylak dostępną na stronie internetowej: http://www.wydawnictwogaj.pl/strona/polityka-prywatnosci
 5. Nagroda przewidziana w konkursie to zestaw losowo wybranych 5 herbat marki Clipper.
 6. Opublikowanie komentarza pod postem konkursowym na profilu serwisu Biokurier.pl albo na własnym profilu oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.
 7. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie. Przesłanie większej ilości przepisów skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.
 8. Nazwisko laureata konkursu opublikujemy na stronie biokurier.pl. Uczestnik odpowiada za dostarczenie organizatorowi konkursu danych niezbędnych do wysyłki nagrody, tzn. adresu do korespondencji wraz z numerem telefonu.
 9. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
 10. Wszelkie reklamacje dotyczące konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą mailową.
 11. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.
 12. Lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 21 grudnia 2020 r. (środa) na portalu Biokurier.pl.