Teraz czytasz...
Wyścig po zdrowie oficjalnie wystartował
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wyścig po zdrowie oficjalnie wystartował

Agnieszka Gotówka

Za nami pierwszy weekend z Wyścigiem po Zdrowie! Na początku kwietnia miało miejsce uroczyste otwarcie na PGE Narodowym w Warszawie. Na stadionie prym wiodły rowery i zdrowe jedzenie. Kolejny piknik 10 i 11 maja w Białymstoku. 

Projekt „Wyścig po Zdrowie” w centrum uwagi stawia zdrowy i aktywny tryb życia. Specjaliści zachęcają do prawidłowego odżywiania, badań i profilaktyki. A robią to w niezwykle ciekawy sposób – poprzez zabawę i świetną przygodę.

Cykl spotkań z serii „Wyścig po Zdrowie” został zainaugurowany 6-7 kwietnia na PGE Narodowym podczas Bike Expo. W wydarzeniu udział wzięło wielu znanych gości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się mobilne muzeum Tour de Pologne, które eksponowało bogatą historię polskiego kolarstwa.

https://biokurier.pl/wydarzenia/tour-de-pologne-i-projekt-wyscig-po-zdrowie-z-czeslawem-langiem/

Podczas pikniku można również było sprawdzić swoją kolarską formę dzięki mikro Tour de Pologne Amatorów, czyli wyścigu na trenażerach z interaktywną mapą Tour de Pologne Amatorów. Chętni mogli zmierzyć się z samym mistrzem, próbując pobić czas Czesława Langa w specjalnej Strefie Wyzwań w Grand Prix.

„Wyścig po zdrowie” to zachęcanie do ruchu i aktywności, a także wyjście z inicjatywą rodzinnej rozgrywki. Biorący udział w wydarzeniu dowiadują się też więcej na temat zasad prawidłowego odżywiania. Podczas warszawskiego pikniku można było wziąć udział w konsultacjach i wykonać badania profilaktyczne z Medicover. Badano ciśnienie i wzrok, a także skład ciała i poziom cukru.

https://biokurier.pl/jedzenie/ruch-a-zdrowie-dlaczego-aktywnosc-fizyczna-jest-tak-wazna/

„Wyścig po zdrowie” tym razem w Białymstoku

W drugi weekend maja, 10 i 11 maja, piknik „Wyścig po zdrowie” odbędzie się w Białymstoku na Rynku Kościuszki. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.