Teraz czytasz...
Ruszył sklep Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ruszył sklep Biokurier.pl

Agnieszka Gotówka

Kubki z włókna bambusowego, kompostowalne przybory kuchenne, bawełniane worki na zakupy oraz wiele ciekawy książek. A to tylko niektóre z propozycji. Sklep Biokurier.pl oficjalnie rozpoczął swoją działalność.

Od ponad 10 lat piszemy o ekologii i zdrowym stylu życia. Nadszedł jednak czas, by wdrożyć nowe pomysły. Od kilku tygodni działa sklep Biokurier.pl, w którym kupić można wiele produktów w duchu zero waste i less waste.

Stawiamy na ekologię i praktyczne rozwiązania. W naszym asortymencie znajdziecie wyłącznie najlepszej jakości produkty, testowane przez naszą redakcję i sprawdzające się w codziennych sytuacjach.

Na majówkę polecamy kubek z włókna bambusowego ECOFFEE CUP. Jest nie tylko praktyczny, ale też doskonale się prezentuje. Może być używany do napojów gorących i zimnych.

W naszym asortymencie znajdziecie również bawełniane woreczki Sakwabag. Przydadzą się nie tylko podczas codziennych zakupów, ale też do przechowywania żywności. Kupicie je u nas w kilku różnych rozmiarach (pojedynczo i w zestawach).

W sprzedaży mamy też kompostowalne przybory kuchenne, m.in. papier do pieczenia i foremki do muffinek marki If You Care.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również uwielbianych przez dzieci wielorazowych słomek ze stali nierdzewnej.

Głodnym praktycznej wiedzy polecamy z kolei książki. W swoich zbiorach mamy najlepsze propozycje Wydawnictwa Gaj, poradniki Katarzyny Jankowskiej z serii „Mama Alergika Gotuje” oraz cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat „Ekologiczny Poradnik Księżycowy„.

Prezenty zero waste w sklepie Biokurier.pl

Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz konkurencyjne ceny. Będziemy nieustannie poszerzać nasz asortyment, oferując wyłącznie najlepszej jakości produkty. Wiele z nich to doskonała propozycja na prezent dla osób aktywnych oraz żyjących w zgodzie z ideą zero waste. Staramy się dbać o środowisko naturalne, do czego zachęcamy również naszych Czytelników!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.