Poszerzamy asortyment. Worki na chleb polskiej marki BabaBag w sklepie Biokurier!

W ofercie naszego sklepu niebawem pojawią się lniane i bawełniane worki na pieczywo oraz worki na warzywa i owoce marki BabaBag. Szyte ręcznie z dbałością o każdy szczegół stanowią doskonałą alternatywę dla foliowych siatek.

W naszym sklepie dbamy o to, by oferować klientom wyłącznie produkty sprawdzone i dobrych marek. Zachęcamy do życia w duchu filozofii zero waste. Staramy się szukać alternatyw dla rzeczy jednorazowych, które szybko tracą swoją funkcję. Nic zatem dziwnego, że obok worków sakwabag wkrótce w naszym sklepie pojawią się worki polskiej marki BabaBag. Zachwyciły nas estetyką wykonania, funkcjonalnością oraz unikatowym stylem.

Rodzaje woreczków na pieczywo. Jak przechowywać chleb, by dłużej pozostał świeży?

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Worek na pieczywo od BabaBag

Klientom oferować będziemy worki na pieczywo wykonane z grubej bawełny w kilku wersjach kolorystycznych, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pojawią się też lniane worki na chleb, w których bochenek zachowa świeżość i chrupkość.

W naszym asortymencie nie zabraknie również zestawów woreczków na warzywa i owoce uszytych z siateczki poliestrowej. Tylko z pozoru są delikatne, bo w rzeczywistości udźwigną spore kilogramy. Można mieć  je zawsze przy sobie, dzięki czemu konieczność korzystania z jednorazowych siateczek stanie się przeszłością.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu.

Brak postów do wyświetlenia