Teraz czytasz...
Poszerzamy asortyment. Worki na chleb polskiej marki BabaBag w sklepie Biokurier!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Poszerzamy asortyment. Worki na chleb polskiej marki BabaBag w sklepie Biokurier!

Agnieszka Gotówka

W ofercie naszego sklepu niebawem pojawią się lniane i bawełniane worki na pieczywo oraz worki na warzywa i owoce marki BabaBag. Szyte ręcznie z dbałością o każdy szczegół stanowią doskonałą alternatywę dla foliowych siatek.

W naszym sklepie dbamy o to, by oferować klientom wyłącznie produkty sprawdzone i dobrych marek. Zachęcamy do życia w duchu filozofii zero waste. Staramy się szukać alternatyw dla rzeczy jednorazowych, które szybko tracą swoją funkcję. Nic zatem dziwnego, że obok worków sakwabag wkrótce w naszym sklepie pojawią się worki polskiej marki BabaBag. Zachwyciły nas estetyką wykonania, funkcjonalnością oraz unikatowym stylem.

https://biokurier.pl/jedzenie/rodzaje-woreczkow-na-pieczywo-jak-przechowywac-chleb-by-dluzej-pozostal-swiezy/

Worek na pieczywo od BabaBag

Klientom oferować będziemy worki na pieczywo wykonane z grubej bawełny w kilku wersjach kolorystycznych, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pojawią się też lniane worki na chleb, w których bochenek zachowa świeżość i chrupkość.

W naszym asortymencie nie zabraknie również zestawów woreczków na warzywa i owoce uszytych z siateczki poliestrowej. Tylko z pozoru są delikatne, bo w rzeczywistości udźwigną spore kilogramy. Można mieć  je zawsze przy sobie, dzięki czemu konieczność korzystania z jednorazowych siateczek stanie się przeszłością.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.