Teraz czytasz...
Po remoncie zostały ci materiały budowlane? Oddaj je bydgoskiej młodzieży!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Po remoncie zostały ci materiały budowlane? Oddaj je bydgoskiej młodzieży!

Agnieszka Gotówka

Właśnie skończyłeś remont i nie wiesz, co zrobić z pozostałymi materiałami budowlanymi? Oddaj je młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, która bezinteresownie remontuje mieszkania ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

W skrzyni, która stoi w hurtowni materiałów budowlanych przy ul. Fordońskiej 30 w Bydgoszczy, można umieszczać materiały pozostałe po domowym remoncie, które najczęściej albo wyrzucamy, albo gromadzimy w piwnicy. Przydadzą się niedawno otwarte farby, kleje, zaprawy, ale też taśmy malarskie, noże do tapet, wkręty do płyt kartonowo-gipsowych, preparaty do odgrzybiania, materiały do izolacji i czyste narzędzia budowlane.

https://biokurier.pl/dom-i-ogrod/kompostownik-w-mieszkaniu-czy-to-mozliwe/

Wszystkie materiały zostaną przekazane młodzieży bydgoskiej budowlanki i zostaną wykorzystane do naprawy dwóch mieszkań, które ucierpiały w wyniku pożaru.

–  Gdy 19 lat temu kończyłem bydgoskie Technikum Budowlane nikt z nas nie myślał o takich inicjatywach. Cieszymy się, że dzisiaj dzieciaki chcą pomagać i robią to bezinteresownie. Potrzebują jednak wsparcia, bo by naprawić mieszkania zniszczone przez pożar potrzeba i dużo pracy, i wiele materiałów budowlanych

– tłumaczy Adam Goździewski, inicjator przedsięwzięcia.

Akcja spodobała się bydgoszczanom. Skrzynia zapełnia się w błyskawicznym tempie. Obok pozostałych po remontach materiałów budowlanych pojawiają się też nowe produkty.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.