Wrocław. Otwarte wykłady o kosmetyce naturalnej

Jak wybierać kosmetyki w sklepie, żeby kupić naprawdę naturalne i ekologiczne? Jakie szkodliwe substancje mogą zawierać kosmetyki? Jak zrobić najprostsze kosmetyki w domu i gdzie kupić surowce?Jakie funkcjonują mity związane z pielęgnacją ciała? – odpowiedź na te pytania poznać będzie można na spotkaniu, które odbędzie się 26 listopada 2011 we wrocławskim Art. Hotelu.

 

Wykład “kobieta w stylu eko” (TWOJE DOMOWE SPA: NATURALNA PIELĘGNACJA CIAŁA oraz MENSTRUACJA W WERSJI EKO) poprowadzi Ewa Sroka z firmy Skin Philosophy. W trakcie zajęć przyrządzone zostaną także kosmetyki wsmarować i wypróbować na własnej skórze.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada 2011 w godzinach 14.00 – 17.00 w Art  Hotel (Sala Kominkowa)ul. Kiełbaśnicza 20 Wrocław.

Udział jest bezpłatny dla osób, które zarejestrują się za pośrednictwem serwisu www.ekotarg.pl, który organizuje imprezę . Liczba miejsc ograniczona.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Szukasz informacji o kosmetyce naturalnej i ekologicznej. Sprawdzaj dział KOSMETYKA NATURALNA na Biokurierze.

 

źródło: ekotarg.pl

 

Organizujecie lub znacie inne podobne inicjatywy? Napiszcie do nas: redakcja@biokurier.pl

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia