Wrocław. Warsztat BiO-KREM – czyli jak zrobić ekologiczny kosmetyk w domu

 Jak robić ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała w domu? Gdzie kupić surowce do domowej produkcji kosmetyków? Czym różnią się kosmetyki naturalne od tych z drogerii? Dlaczego warto samodzielnie robić kosmetyki? – odpowiedzi na te pytania poznać będzie można w trakcie Warsztatów Bio-Krem.

 

– Tematyka warsztatów obejmie również  prezentację wielu przepisów na kosmetyki dopasowane do potrzeb różnego rodzaju skóry. Uczestnicy poznają receptury na: kremy, toniki, maseczki, peelingi, serum, płyny do mycia, pudry. Ale przede wszystkim uczestnicy wyjdą z warsztatów nie tylko bogatsi o wiedzę, ale także samodzielnie wykonają  i zabiorą  ze sobą 2 naturalne, ekologiczne, świeże produkty do pielęgnacji twarzy: KREM (50 ml) oraz TONIK (100 ml) dopasowane do potrzeb własnego rodzaju skóry – zapowiada Karolina Granek z serwisu EkoTarg.pl, który organizuje warsztaty.

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Zapisy na warsztaty możliwe są na stronie głównego organizatora www.ekotarg.pl. Istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach w dwóch wariantach: jako słuchacz bądź jako uczestnik.

“Warsztat BiO – Krem”
Data: 17 – 17 marca
Miejsce: Wrocław
Ulica: konkretna lokalizacja zostanie podana do 15 lutego –
Koszt: Wariant I – uczestnik – cena 150zł (promocja do 15.01, po 15.01 cena 170zł)
Wariant II – słuchacz – cena 100zł

Szukasz informacji o kosmetyce ekologicznej i naturalnej? Sprawdź nasz dział KOSMETYKA NATURALNA

źródło: ekotarg


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia