Warszawa. Rusza showroom kosmetyków naturalnych

Showroom kosmetyków naturalnych to miejsce, gdzie można odebrać internetowe zakupy, zobaczyć oferowane produkty czy też poradzić się. Inicjatywę uruchomił sklep z eko kosmetykami Organeo.

– Większość oferowanych przez nas produktów dostępna jest tylko w sprzedaży internetowej, więc postanowiliśmy udostępnić je w formie stacjonarnej, przynajmniej mieszkańcom Warszawy. Stąd zrodził się pomysł uruchomienia Showroomu kosmetyków naturalnych. Na miejscu dysponujemy testerami wybranych kosmetyków, umożliwiamy sprawdzenie ich zapachu czy konsystencji. Istnieje możliwość dokonania zakupu na miejscu, tak jak w tradycyjnym sklepie. Za pośrednictwem tego miejsca chcemy także promować ekologiczny styl życia i stosowanie naturalnych kosmetyków. Planujemy organizację spotkań tematycznych poświęconym naturalnej pielęgnacji oraz sztuce makijażu w stylu eko – mówi Patrycja Bujalska-Jabrzyk z Organeo.

Showroom znajduje się w Warszawie na Ursynowie przy Al. KEN 50/ 12 na trzecim piętrze. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Brak postów do wyświetlenia