Skin Blossom – naturalne i bezpieczne kosmetyki

[tekst sponsorowany]

Skin Blossom jest firmą pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Firma ta wytwarza naturalne i bezpieczne kosmetyki, które efektywnie pielęgnują ciało i włosy. Skin Blossom oferuje kosmetyki za przystępną cenę, gdyż wierzy, że każdy ma prawo do zdrowej i pięknej skóry.

Skin Blossom zostało stworzone przez Cristinę Beetham, która była zaniepokojona stosowaniem zwykłych kosmetyków zawierających składniki chemiczne. Cristina poszukiwała kosmetyków naturalnych, niestety większość dostępnych na rynku okazała się bardzo droga, dlatego Cristina postanowiła stworzyć swoją własną linię kosmetyków organicznych. Marka Skin Blossom zaczęła od jednego tylko produktu, ale zdobywając popularność została zmuszona do stworzenia kolejnych kosmetyków i w ten sposób dziś oferuje wszystko co potrzebne do podstawowej pielęgnacji ciała i włosów.

Kosmetyki te, które zostały wielokrotnie nagrodzone w Wielkiej Brytanii, zostały stworzone ze specjalnie dobranych składników organicznych przyjaznych dla naszej skóry.  W skład produktów Skin Blossom wchodzą przede wszystkim aktywne substancje pozyskiwane z ekologicznych upraw. Wszystkie kosmetyki Skin Blossom posiadają certyfikat Soil Association,  który świadczy o organiczności produktu. Organizacja Soil Association posiada rygorystyczne standardy podczas sprawdzania składników kosmetyków naturalnych. Ponadto, certyfikat Soil Association gwarantuje, że kosmetyki nie są szkodliwe dla zdrowia oraz mają minimalny wpływ na środowisko przy wytwarzaniu kosmetyków.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Skin Blossom to linia kosmetyków, która nie stosuje składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach. Dlatego kosmetyki Skin Blossom są w pełni bezpieczne dla wegan oraz są zarejestrowane w Vegan Society.

Wartości firmy – wiara w naturalne piękno

Firma Skin Blossom wierzy, że nasze ciała są wspaniałe i zasługują na to, aby być traktowane z nadzwyczajnym szacunkiem. Dlatego do produkcji kosmetyków używają najwspanialszych składników organicznych, które są bardzo efektywne i pomagają naturalnie pracować skórze. Skóra staje się zbilansowana a to przyczynia się do poprawy naszego wyglądu i samopoczucia.

Firma wierzy w moc naturalnych składników oraz ich zbawienne działanie na naszą skórę, natomiast jest przekonana, że nieprzyjazne środki chemiczne mogą szkodzić naszej skórze i zakłócać naturalne funkcjonowanie naszego organizmu. Mamy tylko jedno ciało o które naprawdę warto dbać. Nasza skóra to nasz największy organ, który potrafi się sam regenerować, oczyszczać oraz ochronić, dlatego warto mu naturalnie pomów w tych procesach a nie przeszkadzać zbędną chemią. Nasze produkty są bogate w składniki odżywcze ale nie są ciężkie dla skóry dlatego skóra może oddychać swobodnie. Kosmetyki naturalne pobudzają jej regenerację i wspomagają jej naturalne funkcje. Skóra pielęgnowana kosmetykami naturalnymi jest zbilansowana, jędrna, elastyczna i samoistnie reguluje produkcję i gospodarkę tłuszczu, wyrównując jego braki lub nadmiar.

Kosmetyki Skin Blossom zawierają od 73 do 93% substancji organicznych. Produkty nie zawierają przede wszystkim takich substancji chemicznych, jak Sodium Lauryl Sulfate (SLS), która jest substancją silnie uczulającą stosowaną w większości mydeł, żeli do kąpieli i szamponów (SLS sprawia, że kosmetyki się pinią). Ponadto kosmetyki te są wolne od substancji toksycznych zagrażających ludziom i środowisku, takich jak parabeny, detergenty, sztuczne aromaty czy produkty petrochemiczne.

Firma uważa, że aby wyglądać pięknie i zdrowo należy również dbać o zbilansowaną dietę, aby odżywić skórę ‘od środka’, pić dużo wody oraz zadbać o zdrowy sen i regularnie ćwiczyć, gdyż to wszystko wpływa na nasz wygląd. Jednym słowem należy zmienić nasz ‘lifestyle’ aby być naturalnie pięknym. Warto poświecić czas aby zadbać o siebie!

Kontakt:

NATURISIMO – Wyłączny dystrybutor Skin Blossom w Polsce

www.biopiekno.pl / http://www.facebook.com/Biopiekno

Os. Przyjaźni 18d/36

6-689 Poznań

+48 503 606 481

Brak postów do wyświetlenia