Shealife – wakacyjny „must have”

 
-tekst sponsorowany-

 

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Zaczyna się lato –  trudny czas dla naszej skóry. W dzień narażona na słońce i wysokie temperatury staje się wrażliwa i przesuszona. Wieczorami i nocą podrażniają ją ukąszenia komarów i meszek oraz ataki innych insektów. Marka Shealife ma naturalne rozwiązanie wakacyjnych problemów ze skórą.

 

Shealife to w 100% naturalne kosmetyki oparte na maśle shea – substancji o niezwykłych właściwościach, pozyskiwanej z orzechów drzewa shea, rosnącego na przestrzeniach sawanny w Afryce Zachodniej. Latem szczególnie przydatne są dwa produkty tej marki – 100% Czyste, Ubite Masło shea oraz Balsam Ochronny. Pierwszy z nich to ratunek dla przesuszonej skóry.

Czyste masło shea nawilża, pielęgnuje i regeneruje skórę, a jednocześnie jest naturalnym filtrem UV.  Kosmetyk ten świetnie sprawdzi się jako balsam po opalaniu, dzięki właściwościom łagodzącym oraz wspomagającym redukcję podrażnień. Maslo shea pomoże też przygotować się do wakacyjnych wyjazdów. Skąpe stroje i odkryte buty sprawiają, że przed wyjściem na plażę chcemy by nasza skóra odzyskała piękny wygląda. Masło shea zregeneruje suchą skórę na łokciach i pietach, zapobiega powstawaniu rozstępów oraz uelastyczni naskórek. To niezbędny kosmetyka na lato.

Balsam Ochronny marki Shealife to drugi produkt, który warto mieć w wakacyjnej walizce. Stworzony również na bazie masła shea kosmetyk skutecznie odstraszy owady, zwłaszcza komary i muszki. Zawartość naturalnych olejków eterycznych sprawia, że ma on intensywnych, cytrynowy zapach, który przywodzi na myśl egzotyczne miejsca.  Aromat ten nie przypadnie jednak go gustu komarom. Balsam ochronny do ciała Shealife zawiera bowiem 3 olejki eteryczne, które są naturalnymi repelentami. Pierwszy z nich to olejek z modli indyjskiej. Znany miłośnikom ajurwedy olejek od wieków wykorzystywany jest w medycynie i kosmetyce, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości antybakteryjne oraz dobroczynny wpływ na skórę.

 

Drugim składnikiem balsamu Shealife jest olejek lawendowy, który działa relaksująco i nadaje kosmetykowi piękny, kwiatowy zapach. Znany jest też jako środek odstraszający mole i owady. Ostatni olejek to olejek cytronellowy, który jest otrzymywany z ziela traw palczatka nard. Ten egzotyczny składnik działa pobudzająco i oczyszczająco. Ze względu na swój zapach wykorzystywany jest w aromaterapii, ale także stosowany jest przy reumatyzmie.

Wszystkie te trzy olejki mają właściwości odstraszające owady i insekty, dlatego świetnie sprawdza się na działce za miastem czy na Mazurach, ale też  w bardziej odległych i egzotycznych regionach świata.

 WięcejNiżEko.pl to internetowy sklep z produktami ekologicznym. WiecejNizEko.pl powstało zgodnie  z konceptem promowania zdrowego stylu życia blisko natury. To wspaniały przykład na to, że jako konsumenci możemy dokonywać świadomych wyborów i kupować to, co dla nas zdrowe i bezpieczne. W sklepie WiecejNizEko.pl można kupić wysokiej jakości produkty spożywcze, takie jak przyprawy i czekolady, kosmetyki, środki czystości oraz suplementy diety i żywność funkcjonalną. Na stronie www.WiecejNizEko.pl, dostępne są produkty takich marek jak Manuka, Botani, Shealife, Mambino, Meridian Organic oraz Hambleden Herbs. 

Brak postów do wyświetlenia