Pruszków. Warsztat robienia kosmetyków naturalnych

 

Czym są kosmetyki naturalne i ekologiczne? Dlaczego warto je stosować? Jak czytać listę składników INCI? Jak tworzyć samodzielnie kosmetyki naturalne? – to tylko niektóre z pytań, które postawią sobie uczestnicy Warsztatów kosmetyki naturalnej w Pruszkowie.

-W trakcie pierwszego spotkania dowiemy się, co to są kosmetyki naturalne i ekologiczne? Dlaczego warto je stosować? Jak czytać listę składników INCI? Jak tworzyć samodzielnie kosmetyki naturalne? W trakcie warsztatów nauczymy się, jak się robi kosmetyki na bazie naturalnych i ekologicznych składników. Będzie okazja poznać i przetestować naturalne produkty do wyrobu kosmetyków i poeksperymentować pod okiem eksperta. Każda osoba będzie mogła stworzyć swój własny 100% naturalny krem, który będzie mogła zabrać do domu – zapowiada Urszula Łopalewska ze sklepu Bazaar Pro Eco, organizatorka warsztatów.

Zajęcia poprowadzi Dominika Szczeplik, właścicielka firmy Lilla Mai, która produkuje kosmetyki ekologiczne.  Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: u_lopalewska@o2.pl

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wstęp na warsztaty kosztuje 15 zł.

Co: Warsztaty Kosmetyki Naturalnej
Gdzie: Pruszków, Kościuszki 8 lok. 9 (Sklep Bazaar Pro Eco)
Kiedy: 12 lutego 2014, 18.00
Fanpage: https://www.facebook.com/events/1419343231637244/

Zainteresowanych domową kosmetyką natualną, przy okazji, zachęcamy do lektury wydanego przez nas poradnika „ABC kosmetyki naturalnej”.

W I tomie „ABC kosmetyki naturalnej” zaprezentowane zostały naturalne, domowe kosmetyki z ponad 30 gatunków owoców od arbuza, awokado i banana począwszy na truskawkach, winogronach i wiśniach skończywszy. Książka “ABC kosmetyki naturalnej”dostępna jest zarówno w formie papierowej jak i w formie e booka.

Brak postów do wyświetlenia