Pruszków. Będą uczyć samodzielnego wytwarzania naturalnych kosmetyków

Warsztaty przyrządzania kosmetyków naturalnych po raz kolejny odbędą się w Pruszkowie. W czasie zajęć każda osoba będzie mogła stworzyć własny naturalny krem, który będzie mogła zabrać do domu.

 – Zapraszamy na cykl warsztatów poświęcony kosmetykom naturalnym. W trakcie spotkań dowiemy się, co to są kosmetyki naturalne i ekologiczne? Dlaczego warto je stosować? Jak czytać listę składników INCI? Jak tworzyć samodzielnie kosmetyki naturalne? Na warsztatach nauczymy się robić własne kosmetyki na bazie naturalnych i ekologicznych składników. Będzie okazja poznać i przetestować naturalne produkty do wyrobu kosmetyków. Na najbliższym spotkaniu każda osoba będzie mogła stworzyć, pod okiem eksperta swój własny naturalny krem, który będzie mogła zabrać do domu! Na kolejnych spotkaniach planowane są: szampon, peeling, dezodorant, mydło – wszystko z naturalnych składników! – mówi organizatorka wydarzenia, Urszula Łopalewska.

Warsztaty poprowadzi Dominika Szczeplik, właścicielka firmy Lilla Mai, która produkuje kosmetyki ekologiczne. Zapraszamy!

Wstęp: 20 zł (koszt materiałów).

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

co: Warsztaty kosmetyków naturalnych

gdzie: Pruszków, ul. Kościuszki 8 lok. 9 (Sklep Bazaar Pro Eco).
kiedy: 6 marca 2014 godz. 18.00

Wymagane są wcześniejsze zapisy: u_lopalewska@o2.pl tel. 609704208.

Brak postów do wyświetlenia