Teraz czytasz...
Odkryj Gentle Day! (konkurs)
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Odkryj Gentle Day! (konkurs)

Podpaski to produkt, który chociaż raz w miesiącu musi kupić prawie każda kobieta. Większość poszukuje jak najtańszych – przecież będą służyły zaledwie kilka godzin. Najtańsze produkty do higieny intymnej mają często wątpliwą jakość, podrażniają skórę, źle wchłaniają wilgoć. My uważamy, że kobiety mają prawo wyboru. Dla dbających o swe zdrowie oraz ceniących wygodę kobiet stworzyliśmy linię produktów higieny intymnej Alternatywą są produkty Gentle Day.

Gentle Day: rodzinna, litewska marka na polskim rynku

Jesteśmy rodzinną, litewską firmą. Gentle Day to nasze „dziecko”, które stworzyliśmy od podstaw. Dbamy nie tylko o produkcję w zaprzyjaźnionych, sprawdzonych zakładach, ale także szatę graficzną i stronę estetyczną.

Pod marką Gentle Day dostępne są: płyny, chusteczki, podpaski, wkładki higieniczne, tampony z bawełny organicznej.

 

Podpaski i wkładki higieniczne Gentle Day® są produkowane z jakościowych materiałów, nie są wybielane chlorem. Bawełniana powierzchnia wkładek higienicznych nie podrażnia skóry, a powierzchnia używanych w czasie miesiączki podpasek jest nie tylko wyjątkowo delikatna, ale także szybko wchłania każdą kroplę wilgoci, a sama pozostaje sucha. Te podpaski mogą wchłonąć 5 razy więcej wilgoci niż zwykłe.

Boczne skrzydełka niezawodnie chronią przed przeciekami. Dolna warstwa z mikrowłókien przepuszcza powietrze, dlatego nawet w najgorętszym dniu kobieta czuje się świeżo, jej skóra nie parzy się.

Jakie zalety ma pasek anionowy?

W procesie produkcyjnym do włókien żółtego paska integrowane są cząsteczki kryształów turmalinu charakteryzujące się antybakteryjnymi właściwościami. Wklejony do wkładek higienicznych Gentle Day pasek anionowy (to opatentowana technologia) z kryształami turmalinu likwiduje przykry zapach, hamuje rozmnażanie się bakterii wewnątrz wkładki higienicznej.

Wszystkie produkty Gentle Day® są tworzone i produkowane ze starannie dobranych materiałów, uwzględniając ich jakość oraz korzyści płynące dla organizmu człowieka.

Obecnie w ofercie marki Gentle Day® są dostępne podpaski ekologiczne odznaczające się wielką chłonnością, wkładki z paskiem anionowym z turmalinu, które zapewniają świeżość w ciągu całego dnia, tampony w 100% z bawełny organicznej, bielizna z bawełny organicznej nasycona jonami srebra oraz kubeczek menstruacyjny.

Współpracujemy z hurtowniami Bio Planet S.A oraz Eko-Dystrybutor. Cały asortyment kupicie także na gentleday.pl.

Konkurs rozstrzygnięty!

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. Zaskoczyła nas liczba zgłoszeń (także mailowych). Oto trójka zwycięzców:

Ola Z. (komentarz), Marysia F. (komentarz na FB) i Dorota T (zgłoszenie e-mailowe).

Nagrodą w konkursie są 3 zestawy produktów Gentle Day. W skład każdego wchodzą: płyn, podpaski na dzień, na noc, serwetki i wkładki

 

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski lub będących w stanie wskazać znajdujący się w Polsce adres, na który może być dostarczona nagroda.

2. Konkurs polega na:

Zobacz także


  • udzieleniu odpowiedzi na  na pytanie. Z jakiego kraju pochodzi producent Gentle Day?
  • dodaniu informacji, która ma przekonać redakcję, że to właśnie uczestnik powinien wygrać (3 zdania)

3. Nagrodzone zostaną najciekawsze zdaniem redakcji odpowiedzi przesłane na adres konkursy@biokurier.pl . Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Eko Media w celach związanych z realizacją konkursu.

4. Nagrody przewidziane w konkursie to 3 zestawy produktów Gentle Day

Skład jednego zestawu:płyn, podpaski na dzień, na noc, serwetki i wkładki

Ich fundatorem jest właściciel marki Gentle Day.

5. Udzielenie odpowiedzi w komentarzu pod artykułem lub w mediach społecznościowych (twitter, facebook, instagram) lub przesłanie odpowiedzi na adres konkursy@biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.

6. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Przesłanie większej ilości zgłoszeń skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.

7. Listę zwycięzców opublikujemy na stronie biokurier.pl. Zwycięzców powiadomimy również drogą e-mailową. Uczestnik odpowiada za dostarczenie organizatorowi konkursu danych niezbędnych do wysyłki nagrody.

8. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.

9. Wszelkie reklamacje dot. Konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą emailową.

10. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.

11. Lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 26.10.2017 na portalu biokurier.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.