Nowe eko kosmetyki dla mężczyzn już dostępne w Polsce

Krem do twarzy dla mężczyzn, krem pod oczy dla mężczyzn i żel do mycia ciała oferowane pod marką Wise to nowości na rynku eko kosmetyków.

– Coraz więcej mężczyzn jest zainteresowanych naturalnymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. W Szwecji w odróżnieniu do naszego kraju, znane osoby (mężczyźni) same zgłaszają się aby zostać twarzami marki Wise. W Polsce odbiorcami naszych kosmetyków są przeważnie mężczyźni w wieku 25-50 lat. Większość z nich interesuje się ekologią. W przewadze są to mężczyźni którzy mają wrażliwą i suchą skórę, których uczula większość kosmetyków dostępnych w drogeriach i supermarketach – wyjaśnia Jadwiga Malik z Wise Polska.

Być może w następnych latach seria będzie poszerzona o kolejne produkty.

Orientacyjne ceny detaliczne produktów: krem do twarzy dla mężczyzn -70zł (50ml), krem pod oczy – 50zł (15ml), żel pod prysznic  (45 ml) – 45 zł.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Firma WISE powstała w 1998 roku w Szwecji. Zajmuje się produkcją ekologicznych kosmetyków, które nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, syntetycznych barwników czy substancji zapachowych. Składniki tych kosmetyków nie są testowane na zwierzętach.

Źródło: Wise Polska

Brak postów do wyświetlenia