Nowa polska linia organicznych kosmetyków dostępna na rynku

BioIQ tak nazywa się nowa polska marka kosmetyków organicznych. Produkty posiadają certyfikat Ecocert. Na razie dostępne są 4 linie: dla twarzy, dla ciała, dla włosów i dla dziecka.

– Kosmetyki BIO IQ stworzone zostały dla osób świadomie dbających o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Powstały z pasji do zdrowego stylu życia, obcowania z naturą – mówi Dolores Greń z BIO IQ.

Poprzez stronę internetową bioiq.eu zakupić można poniższe kosmetyki:

Do twarzy 7 kosmetyków
Krem odżywczy na dzień
Krem regenerujący na noc
Krem pod oczy
BB cream
Krem dla mężczyzn
Woda micelarna
Mleczko oczyszczające

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Do ciała 5 kosmetyków
Żel pod prysznic
Szampon i żel pod prysznic 2 w 1
Balsam do ciała
Krem do rąk
Dezodorant

Do włosów 3 kosmetyki
Szampon do włosów
Odżywka do włosów
Szampon i żel pod prysznic 2 w 1

Dla dzieci
Szampon dla dzieci
Żel do mycia ciała
Balsam do ciała

Kosmetyki BIO IQ nie są testowane na zwierzętach a ich składniki pochodzą z nadzorowanych upraw i farm zasilanych energią wiatru. Na liście składników produktów nie ma szkodliwych dla zdrowia substancji, detergentów i konserwantów pochodzenia syntetycznego (ropopochodnych). Są bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży, podczas laktacji, a także dla dzieci.

BIO IQ pure organic to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska firma założona w grudniu 2012 roku z siedzibą we Wrocławiu. Korzystając z francuskich i duńskich laboratoriów, opracowała i wytwarza w nich prawdziwie ekologiczne kosmetyki naturalne.

Wciąż niewiele jest na rynku polskich producentów ekologicznych i naturalnych kosmetyków stąd cieszy kolejna inicjatywa w tym zakresie. Już wkrótce na stronach Biokuriera wygrać będzie można kilka kosmetyków tej marki!

Brak postów do wyświetlenia