Teraz czytasz...
Nowa marka kosmetyków naturalnych na rynku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Nowa marka kosmetyków naturalnych na rynku

Pojawiła się nowa marka kosmetyków naturalnych. Pod logo Resibo znajdziemy: olejek do demakijażu, krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik-mgiełkę nawilżającą, płyn micelarny.

Produkty, zanim pojawiły się w sprzedaży, zostały wyróżnione znakiem jakości Vege przyznanym przez Fundację Viva. Certyfikat ten jest przyznawany firmom oferującym usługi najwyższej jakości, w 100% zgodne ze stylem życia wegan i wegetarian.

Obecnie oferta marki składa się z sześciu produktów do pielęgnacji skóry, a w planach są kolejne.
olejek do demakijażu,
krem pod oczy
krem odżywczy
krem ultranawilżający
tonik-mgiełkę nawilżającą
płyn micelarny

Pomysł na stworzenie nowej linii kosmetyków pojawił się kilka lat temu. Twórczyni marki Ewelina Kwit-Betlej mówi: Zaczęłam przywiązywać większą wagę do tego, jakich kosmetyków używam. Podjęłam decyzję o wykluczeniu tych składników, które są szkodliwe dla mojej skóry. Jestem osobą o wymagającej cerze, dlatego odnalezienie idealnego produktu nie było łatwym wyzwaniem. Jako, że potrzeba jest matką wynalazku, przez ostatnie dwa lata pracowałam nad nową marką kosmetyków, którym sama będę mogła zaufać.

Kosmetyki są w ponad 96% naturalne, z wyselekcjonowanych składników i biodegradowalne włącznie z częścią opakowania, którą stanowi tekturowa tuba z oryginalnym wzorem.

źródło: Resibo

Zobacz także

nakładanie oleju na włosy

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.