Nowa marka eko kosmetyków dla mężczyzn dostępna w Polsce

66°30 – tak nazywa się nowa linia eko kosmetyków przeznaczonych dla mężczyzn, które właśnie pojawiły się na polskim rynku.

66°30 to kompletna linia francuskich, certyfikowanych przez Ecocert i Cosmébio kosmetyków organicznych dostosowanych do potrzeb skóry mężczyzn.

Składa się z dwóch linii kosmetycznych: pielęgnacyjnej – 5 produktów do codziennej pielęgnacji męskiej skóry: krem na dzień, na noc, serum słoneczno-rozświetlające, krem regeneracyjny i fluid pod oczy oraz oczyszczającej: dermoprotekcyjny żel do mycia ciała i włosów, pianka do oczyszczania twarzy i golenia oraz scrub & maska do twarzy 3 w 1. Większość kosmetyków ma także swoje wygodne wersje podróżne.

Marka 66°30, pomimo dość krótkiego czasu swojej działalności, zyskała już uznanie na wielu rynkach europejskich i światowych oraz otrzymała prestiżowe nagrody, m.in.: « Najlepsza nowa marka kosmetyczna » 2009-2010 od Beyond Beauty Paris, Najlepsza marka kosmetyków organicznych » 2010-2011 od Beyond Beauty Paris, « Best of Green Beauty Award 2012 » otrzymana na największych międzynarodowych targach kosmetycznych Cosmoprof 2012 w Bolonii we Włoszech w marcu 2012

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków 66°30 w Polsce jest warszawska firma TheGees.

źródło: The Gees

Brak postów do wyświetlenia