Naturalne kosmetyki wyróżnione Perłami Rynku Kosmetycznego

Perły Rynku Kosmetycznego to nagroda przyznawana dla najbardziej udanych nowości kosmetycznych. Wyboru dokonują detaliści, którzy głosują za pośrednictwem ankiet. W tym roku aż 5 wyróżnień trafiło do polskiego producenta kosmetyków naturalnych – firmy SYLVECO.

Wyróżnione zostały produkty z nowej serii BIOLAVEN, która obejmuje osiem produktów do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

– Panuje powszechny pogląd, że kosmetyk naturalny jest drogi, niekoniecznie ładnie pachnie i jest słabo dostępny. Marka BIOLAVEN to dowód, że można stworzyć produkt przeznaczony na rynek masowy, ładnie opakowany, w konkurencyjnej cenie, a co najważniejsze, będący przyjaznym i łagodnym dla naszej skóry. W ten sposób wypełnia się luka na rynku drogeryjnym, któremu brakuje kosmetyków prawdziwie naturalnych, nie obciążających przy tym portfela klienta – mówi Joanna Darwińska odpowiedzialna w Sylveco za marketing i sprzedaż.

Nagrodzone produkty z serii BIOLAVEN:

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

– krem do twarzy na dzień i krem do twarzy na noc (na liście nagród
jako jeden produkt)
– balsam do ciała
– żel myjący do ciała

Nagrodzone produkty SYLVECO:
– lipowy płyn micelarny
– lniana maska do włosów

Kosmetyki BIOLAVEN można znaleźć w wielu drogeriach, sklepach z kosmetykami naturalnych, a także w sieci hipermarketów Auchan.

SYLVECO wykorzystuje do produkcji praktycznie tylko surowce naturalne, nieprzetworzone chemicznie. Receptury kosmetyków marki SYLVECO są opracowane z myślą o szczególnej grupie konsumentów, zmagających się z różnymi problemami dermatologicznymi, a także osób posiadających skórę wrażliwą. W 2015 roku na rynek trafiła druga marka kosmetyków naturalnych, produkowanych przez SYLVECO – BIOLAVEN, która bazuje na dwóch składnikach: odżywczym oleju z pestek winogron o właściwościach regenerujących i przeciwzmarszczkowych oraz olejku eterycznym z lawendy lekarskiej o działaniu odprężającym, antyseptycznym i łagodzącym.

Brak postów do wyświetlenia