Teraz czytasz...
Nadchodzi druga edycja targów Ekocuda w Poznaniu!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Nadchodzi druga edycja targów Ekocuda w Poznaniu!

13 i 14 kwietnia 2019 r. to daty, o których powinni pamiętać wszyscy miłośnicy kosmetyków naturalnych. To właśnie w ten kwietniowy weekend, w Poznaniu, odbędzie się druga edycja największych w Polsce targów poświęconych naturalnej pielęgnacji skóry. Ekocuda skupią w jednym miejscu producentów z całego kraju oraz marki zagraniczne.

Jeśli interesujesz się zdrowym stylem życia lub pragniesz zmienić coś w swojej dotychczasowej pielęgnacji, targi skierowane są właśnie do Ciebie. Wydarzenie odbędzie się w Concordii Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 i ma charakter bezpłatny.

Zuzanna Mierzejewska: Ekocuda cały czas się rozwijają [wywiad]

Ekocuda w Poznaniu po raz drugi

Pierwsza edycja poznańskich Ekocudów zgromadziła blisko 8 tysięcy odwiedzających. Świadczyć to może o tym, że coraz więcej osób decyduje się na ekozmiany w swoim życiu, mając na uwadze własne zdrowie i stan skóry. Targi również rozwijają się bardzo szybko. Warszawska frekwencja bliska była 20 tysiącom uczestników, wystawiało się natomiast ponad 170 marek!

Zeszłoroczna edycja pokazała, że Poznaniacy są zainteresowani zdrowym stylem życia i produktami, które umożliwiają pielęgnację w duchu „eko”. Cieszę się, że po raz kolejny możemy spotkać się w samym sercu miasta, w nowoczesnych murach Concordii Design i dowiedzieć się czegoś więcej na temat kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Myślę, że każda osoba znajdzie tu coś dla siebie

mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje:

To jedyna taka okazja, aby móc faktycznie sprawdzić kosmetyk przed zakupem, powąchać go, przetestować i uzyskać szczegółowe informacje o składnikach i sposobach produkcji.

Ekocuda w Gdańsku. Działo się! [recenzja]

Na odwiedzających czekają nie tylko liczne stoiska produktowe, ale również wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia i warsztaty makijażu kolorowymi kosmetykami naturalnymi. To również doskonała okazja, aby zapoznać się z nowymi, dotąd nieznanymi markami, które mogą okazać się naszymi ulubionymi.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.