“Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra Dudy TM” z Buska Zdroju – znakomity sposób pielęgnacji urody i zdrowia

tekst sponsorowany]
Naturalne kosmetyki na bazie wody mineralnej siarczkowo siarkowodorowej słonej ze źródła „Zuzanna” Las Winiarski k/Buska-Zdroju i na bazie odwaru wodnego z  „Borowinowej kostki Iwonickiej”, które pomogą zadbać o Twoją skórę – przedstawiamy produkty opracowane przez dra Romana Dudę.

Firma Bio-Galen produkuje autorskie niepowtarzalne produkty z “duszą” powstałe przez lata w skromnym laboratorium dra Romana Dudy!

Doktor Roman Duda jako pierwszy w Polsce opracował kosmetyki na bazie siarki i borowiny. Produkty w 95 procentach naturalne. Ich skład oparty jest na surowcach naturalnych (woda siarczkowa), nie zawierają parabenów a stosowane w nich konserwanty są pochodzenia roślinnego.

Oto zalety Kosmetyków Uzdrowiskowych Dra Dudy TM Firma Bio-Galen

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
  • zawierają naturalne surowce – wodę siarczkową (składniki mineralne zawarte w wodzie siarczkowej ze źródła o pięknym imieniu “Zuzanna” stanowią stabilny kompleks, łatwo się wchłaniają, są bardzo dobrze przyswajalne przez nasz organizm i wywierają dobroczynny wpływ poprzez odprężające działanie na nasze ciało po ciężkim dniu), borowinę( HYPOALERGICZNY”ŻEL BOROWINOWO-SOLANKOWY”(Dr Duda)na bazie wodnego odwaru z “BOROWINOWEJ KOSTKI IWONICZNEJ”, tworzywa naturalnego od zawsze stosowanego w lecznictwie uzdrowiskowym) oraz olejek rokitnikowy, sok z owocu NONI
  • nie zawierają parabenów
  • są przyjazne dla skóry w każdym wieku
  • idealne dla Pań i Panów.
  • tanie opakowania – na każdą kieszeń
  • tylko naturalne, uzdrowiskowe i powszechnie znane składniki aktywne
  • brak sztucznych barwników
  • brak sztucznej kompozycji zapachowej
  • są przydatne w pielęgnacji skóry łuszczycowej (Program 4 kroków pielęgnacji skóry łuszczycowej dra Dudy)

“Kosmetyki marki “Dr Duda”

•    ACNE-MINERAL-żel docery trądzikowej.
•    Petrosterol –odżywka do skóry głowy i pielęgnacji włosów
•    Uzdrowiskowy -szampon
•    Maska siarczkowa do ciała
•    Żel siarczkowy do kąpieli i aromaterapii – SPA
•    Buski krem siarczkowy- głęboko nawilżający
•    Buski żel siarczkowy-chłodzacy
•    Żel borowinowo-solankowy-rozgrzewający
•    Żel rokitnikowy
•    Kremożel noni plus siarczki drda dudyTM -odmładząjacy

Kosmetyki Marki Dr Duda wchodzą w skład 4 kroków pielęgnacji skóry łuszczycowej Dra Dudy

Prawidłowa pielęgnacja skóry łuszczycowej zapobiega nawrotom tej choroby. Kosmetyki przeznaczone dla pacjentów z łuszczycą powinny posiadać delikatne właściwości złuszczające.

Kosmetyki typu emolientów wpływają bardzo korzystnie na sprężystość skóry, wygładzają ją i nawilżają. Takie właściwości posiadają kosmetyki wyprodukowane na bazie wyciągów borowinowych i wody mineralnej siarczkowej, które pomagają zmniejszyć dolegliwości związane z łuszczycą. Działają one keratolityczne, keratoplastycznie, natłuszczająco, zmiękczająco i głęboko nawilżająco. Nie zastępują one leczenia farmakologicznego, ale stanowią jego istotne uzupełnienie i wspomagnie. Regularne stosowanie tego programu, 2 razy dziennie, spowalnia proces wymiany komórek skóry dzięki czemu znacznie wydłuża się okres remisji objawów łuszczycy. Poszczególne kosmetyki stosujemy jedne po drugich.

KROK Nr 1
W celu pozbycia się martwych komórek naskórka (łusek) należy wmasować okrężnymi ruchami ŻELBOROWINOWO-SOLANKOWY (dr Duda) zawierający wodny wyciąg borowinowo-solankowy z kompleksem kwasów huminowych w postaci rozpuszczalnych huminianów. Kompleks ten wykazuje również właściwości podobne do koenzymu Q10 i wit. E, czyli substancji uważanych za podstawowe w ochronie włókien kolagenowych i przyczyniających się do zachowania elastyczności i sprężystości skóry. Ponadto jego zaletą jest fakt, że nie brudzi i nie zostawia tłustych pozostałości na skórze i ubraniu.

KROK Nr 2
Ma na celu wzmocnienie efektu pielęgnacyjnego uzyskanego po zastosowaniu ŻELU BOROWINOWO-SOLANKOWEGO (dr Duda). Etap ten polega na wmasowaniu w skórę ze zmianami łuszczycowymi BUSKIEGO ŻELU SIARCZKOWEGO (dr Duda). Efekt pielęgnacyjny oparty jest na działaniu siarczków na metabolizm skóry łuszczycowej, czyli działaniu keratolitycznym, keratoplastycznym, nawilżającym i odżywczym.

KROK Nr 3
Polega na naniesieniu na zwilżoną skórę wodą niewielkich ilości MASKI SIARCZKOWEJ
(dr Duda) i jej wmasowaniu w miejsca ze zmianami łuszczycowymi. Siarczki zawarte w tym preparacie utrwalają działanie keratolityczno-keratoplastyczne na skórę łuszczycową oraz jako naturalne zmiatacze wolnych rodników tlenowych wybitnie opóźniają starzenie się skóry. Ponadto preparat ten głęboko natłuszcza skórę przywracając jej naturalny płaszcz ochronny.

KROK Nr 4
Krok czwarty stanowią kąpiele w ŻELU SIARCZKOWYM DO KĄPIELI I AROMATERAPII (dr Duda), które stosujemy dwa razy w tygodniu. Preparat ten zawiera oprócz buskiej wody siarczkowej również solankę, której składniki mineralne rozszerzają naczynia krwionośne, zmniejszają pobudliwość zakończeń nerwowych i hamują mitozę komórek, szczególnie skutecznie w skórze łuszczycowej. Zawarte w tym preparacie biopierwiastki tworzą w skórze „płaszcz solny” i dzięki jego właściwościom higroskopijnym zwiększają wilgotność i napięcie skóry. Ponadto kąpiele te wzmacniają ścianki naczyń włosowatych w skórze, łagodzą podrażnienia i świąd skóry, wygładzają ją, dają uczucie relaksu i świeżości.

Więcej informacji: www.drduda.pl


Dr n. farm ROMAN DUDA jest autorem lub współautorem ponad 60 prac naukowych i popularnonaukowych z zakresu wojskowej polowej farmacji stosowanej, balneochemii, balneologii, reumatologii, niezgodności recepturowych i homeopatii opublikowanych zarówno w piśmiennictwie krajowym jak i zagranicznym. Jest autorem kilku patentów z zakresu kosmetologii i  wzorów użytkowych kosmetyków. Pierwszy w Polsce opracował recepturę kosmetyków opartych na bazie wody siarczkowej nadając im nazwę „kosmetyków uzdrowiskowych dra Dudy”. Wszystkie receptury kosmetyków wytwarzanych przez P.P.H.U “BIO-GALEN” s.c. i P. F. “BUSKOFARM” sp. z o. o. są oryginalnymi opracowaniami doktora Dudy powstałymi w jego laboratorium i znane są pod marką “Dr Duda”.


 

UWAGA KONKURS!

Dnia 2013-09-13 konkurs został zakończony. Gratulujemy p. Katarzynie z Krakowa. Nagroda zostanie przesłana pocztą

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami ufundowanymi przez firmę Bio Galen. Aby wziąć udział wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiej wody leczniczej słynie Uzdrowisko Busko Zdrój?

Odpowiedzi wraz z danymi do wysyłki prosimy przesyłać na adres konkursy@biokurier.pl  do czwartku 12 września do 23: 59. Spośród wszystkich uczestników rozlosujemy 1 zestaw nagród o łącznej wartości ok. 50 zł. Imię zwycięzcy poznamy  w piątek 13 września 2013.

Do wygrania:

 

 

Maska siarczkowa do pielęgnacji ciała-SPA marki Dr Duda (wartość ok 25 zł)

 

 

Żel siarczkowy do kąpieli i aromaterapii (wartość ok 25 zł)

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy
2. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie.
3. Nagrodą w konkursie jest zestaw kosmetyków ufundowanych przez firmę Bio Galen, która jest odpowiedzialna za dostarczenie nagrody do zwycięzcy.
4. Przesłanie odpowiedzi oznacza akceptację regulaminu oraz przetwarzanie nadesłanych danych osobowych wyłącznie na potrzeby realizacji konkursu.

Brak postów do wyświetlenia