Teraz czytasz...
BIO2YOU – Kosmetyki organiczne z rokitnikiem już w Polsce
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BIO2YOU – Kosmetyki organiczne z rokitnikiem już w Polsce

Nowa luksusowa marka kosmetyków organicznych BIO2YOU jest już dostępna w polskiej dystrybucji. Ich najważniejszym składnikiem jest olej z owoców rokitnika.
 

BIO2YOU jest marką certyfikowanych przez ICEA organicznych kosmetyków pielęgnacyjnych z segmentu premium, stworzonych i opracowanych na Łotwie. Kosmetyki BIO2YOU są całkowicie naturalne, nie zawierają alkoholu, barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego. Ich najważniejszym składnikiem jest olej z owoców rokitnika, który zawiera w sobie ponad 190 aktywnych biologicznie składników, i którego działanie lecznicze, prozdrowotne i kosmetyczne – przede wszystkim przeciw starzeniu się skóry – jest wyjątkowe i wielopłaszczyznowe.

Dowiedz się więcej na temat: rokitnik

W skład linii kosmetyków BIO2YOU oferowanych w Polsce wchodzi 11 produktów organicznych do pielęgnacji twarzy i ciała: mleczko i tonik do twarzy, krem pod oczy, krem odżywczy z Panthenolem, serum, maseczka i krem przeciwzmarszczkowy z kwasem hialuronowym i Argireliną, serum – antydepresant skóry z kwasami Omega 3-6, a także mleczko do ciała, krem do ust oraz organiczny samoopalacz.

 

Rokitnik, najwyższej jakości naturalne ekstrakty i oleje, najnowocześniejszy pogromca zmarszczek – Argirelina oraz kwas hialuronowy posiadają silne właściwości zapobiegające procesom starzenia się skóry. Unikalne i wyjątkowo skuteczne serum i maseczka rozświetlająca wspaniale wspomagają działanie linii kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Kosmetyki BIO2YOU reprezentują najwyższy poziom skuteczności wykorzystywanych składników oraz nowoczesności stosowanych rozwiązań kosmetycznych.

 

Rokitnik zawiera 190 aktywnych biologicznie składników, takich jak: 14 witamin, 4 prowitaminy, 18 aminokwasów, wiele antyoksydantów, kwasy Omega 3-9 i inne. Rokitnik jest nazywany eliksirem młodości, ponieważ regeneruje i odbudowuje komórki organizmu oraz zapobiega wielu związanym z wiekiem chorobom. Unikalne właściwości i działanie rokitnika są szeroko opisywane przez lekarzy w piśmiennictwie medycznym, a naukowcy potwierdzają, że rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie.

 

Frima BIO2YOU pochodzi z Łotwy, gdzie rokitnik jest bardzo ceniony i uważany praktycznie za dobro narodowe. Firma rozwija się bardzo szybko i po spektakularnych sukcesach na targach BioFach Vivaness w Norymberdze w lutym i Natural & Organics Show w Londynie w kwietniu tego roku jest już obecna w wielu krajach Europy.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.