Teraz czytasz...
Jubileuszowa 5. edycja Ekocudów w Warszawie!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Jubileuszowa 5. edycja Ekocudów w Warszawie!

Ponad 180 polskich i zagranicznych marek kosmetyków naturalnych pod jednym dachem, liczne wykłady, warsztaty i niespodzianki. Mieszkańcy Warszawy i okolic już po raz piąty będą mieli okazję uczestniczyć w Ekocudach. To pierwsze i największe targi kosmetyków naturalnych w Polsce. Organizatorzy i wystawcy zapraszają 17 i 18 listopada do Centrum Praskiego Koneser.

Ekocuda stanowią wyjątkową okazję do poznania nowych marek kosmetycznych, które pełnymi garściami czerpią inspiracje wprost z natury.

Kosmetyki naturalne dzisiaj nie stanowią już wąskiej oferty dla wtajemniczonego grona. Wręcz przeciwnie – rynek ten nieustannie ewoluuje, a wraz z jego rozwojem powstają nowe marki i linie preparatów naturalnych, ekologicznych i wegańskich, a tym samym nowe możliwości dla świadomych i wymagających klientów. Kosmetyki naturalne są ważnym elementem codzienności wielu osób, która prowadzi ich do życia w zdrowiu i harmonii z naturą. Gdzie można poznać takie kosmetyki, powąchać i przetestować na własnej skórze? Oczywiście na Ekocudach.

Ekocuda stawiają na edukację

– Przed nami 8. już edycja Ekocudów w Polsce i jednocześnie 5. jubileuszowa w Warszawie. Od momentu pierwszych „ekocudownych” kroków nasze targi bardzo się rozwinęły, podobnie jak ewoluował cały rynek produktów naturalnych i ekologicznych. Cieszę się bardzo, iż jesienna edycja odbędzie się w nowej, prestiżowej lokalizacji – Centrum Praskim Koneser. Jednak nowości na tym się nie kończą. Ekocuda odbędą się w stolicy już po raz 5. będzie to okrągłe, jubileuszowe wydarzenie, które mamy zamiar uczcić niespodziankami dla naszych gości

– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje:

Niezmiennie stawiamy na edukację, dlatego oprócz możliwości poznania i przetestowania przyjaznych dla skóry i środowiska kosmetyków naturalnych goście wezmą udział w licznych atrakcjach, takich jak warsztaty makijażu czy wykłady dedykowane zdrowiu.

Skąd popularność kosmetyków naturalnych?

Przyczyn, dla których rezygnujemy z drogeryjnych produktów, a sięgamy po kosmetyki naturalne jest co najmniej kilka. Wiele osób robi to z czystej troski o środowisko. Istnieje również duża grupa klientów szukających ratunku dla przesuszonej i podrażnionej skóry, na której odbijają się konsekwencje wieloletniego stosowania preparatów drogeryjnych. Często jeden naturalny kosmetyk potrafi zastąpić kilka z nich. Co więcej, naturalne formuły wyróżniają przepiękne zapachy, działające w relaksacyjny sposób na cały organizm. W ich towarzystwie wieczorna kąpiel i pielęgnacja mogą stać się odprężającym rytuałem, który zapewni odpoczynek duszy i ciału.

Sponsorem 5. edycji Ekocudów w Warszawie jest Annabelle Minerals – ceniona polska marka kosmetyków mineralnych.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Kawiarnia Nancy Lee, która jest wyjątkowym miejscem na gastronomicznej mapie Warszawy i Polski dostarczając gościom znakomite smaki i pozytywne wrażenia.

Data: 17 i 18 listopada 2018
Miejsce: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2, Warszawa

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.