Jesienna edycja Ekocudów w Gdańsku zakończona sukcesem

Mieszkańcy Trójmiasta pokochali Ekocuda. Już po raz czwarty tak tłumnie przybyli, by zakupić swoje ulubione kosmetyki i poznać nowe marki, które oferują produkty inspirowane naturą.

Zarówno wystawcy, jak i uczestnicy nie mogą się doczekać kolejnych targów – nic dziwnego, gdyż każda edycja to możliwość osobistego poznania producentów z odbiorcami ich kosmetyków, wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy na temat naturalnej pielęgnacji skóry. Wszystko po to, by dbać o siebie naturalnie.

Kosmetyki wegańskie i wegetariańskie. Jakich składników w nich nie znajdziesz?

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Weekendowe wydarzenie było na bieżąco komentowane przez uczestników i wystawców w mediach społecznościowych. Uczestnicy dzielili się swoimi wrażeniami, polecali stoiska, które ich zdaniem warto odwiedzić, pokazywali swoje zakupy. Można było przeczytać m.in. takie wpisy:

Czuję się jak w niebie!”; „Byliśmy dzisiaj na @Ekocuda Targach Kosmetyków Naturalnych. Było dużo wystawców i jeszcze więcej klientów. Jesteśmy w szoku, że aż tak dużo ludzi interesuje się takimi produktami.

Dziś przyjemnie spędziłam czas na czwartej edycji @Ekocuda w Gdańsku. Przywitał mnie ogrom wystawców i bogata oferta, aż ciężko było zdecydować się, co wybrać.

Wystawcy także doceniali możliwość bezpośrednich rozmów ze swoimi klientami:

EKOCUDA GDAŃSK DZIEŃ 1 uważamy za totalnie udany. Moc wrażeń i słów uznania, dziękujemy*!

Wybieramy kosmetyki dla dziecka

Ekocuda cały czas się rozwijają

Społeczność, która się tworzy wokół naszych targów to dla nas największy dowód na to, że to, co robimy ma sens. Z edycji na edycję przybywa nowych wystawców, marek, produktów, na których poznanie z niecierpliwością czekają miłośnicy ekokosmetyków. Te spotkania często owocują wieloletnimi relacjami, wystawcy poznają swoich klientów, często doceniają ich lojalność specjalnymi rabatami czy próbkami produktów. Zarówno wystawcy, jak i klienci wychodzą z targów zadowoleni, a to dla nas najważniejsze

– mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i organizatorka targów Ekocuda. Dodaje:

Wśród wystawców są marki, które są z nami od samego początku, rozwijają się wraz z nami. To niesamowite obserwować, jak z roku na rok poszerza się ich oferta, a także zwiększa kolejka klientów. Cieszę się, że rynek kosmetyków naturalnych tak dynamicznie się rozwija i dzięki temu, mamy coraz większy wybór ekokosmetyków.

Z Nowego Jorku do Wąchocka. Brooklyn Groove – Kosmetyki z Roślin w Polsce [wywiad]

Zero waste podczas Ekocudów

Już po raz trzeci Ekocuda odbyły się na terenie Stadionu Energa w Gdańsku, ale po raz czwarty w tym mieście. Na uczestników poza szeroką ofertą kosmetyków naturalnych czekały także inne atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszył się wykład Agnieszki Niedziałek, ambasadorki Ekocudów, autorki bloga napieknewlosy.pl, która o pielęgnacji włosów wie prawie wszystko. Eko-warsztaty poprowadził także Wielki Kufer. Odwiedzający mogli liczyć na specjalne oferty cenowe, promocje czy premiery nowych produktów. Dodatkowo, idąc w kierunku zero waste, wiele marek przyjmowało puste opakowania, była także szansa dolewek produktów.

*Zacytowane wypowiedzi pochodzą z portalu Instagram z wpisów użytkowników z hasztagiem #ekocuda.

Brak postów do wyświetlenia