Teraz czytasz...
Jak wytwarzać domowe kosmetyki – warsztaty
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Jak wytwarzać domowe kosmetyki – warsztaty

Już 17 maja w Warszawie rusza projekt PACHNIDŁO – cykl warsztatów tworzenia kosmetyków naturalnych, podczas którego każdy będzie mógł przygotować własne ekokosmetyki.

Przewodniczka warsztatów

Uczestnicy spotkań będą tworzyć własne kosmetyki naturalne pod okiem Katarzyny Kochańskiej, kreatorki naturalnych perfum i herbat. Metody znane z „Pachnidła” to jej warsztat pracy. To specjalistka w zakresie aromaterapii, herbatyzmu i aromamarketingu. Obecnie nawania autorskimi kompozycjami polskie pałace, wille, dworki, apartamenty, ważne eventy firmowe. Była szefowa działów urody i mody poczytnych i najlepszych polskich pism dla kobiet („Zwierciadło”, Świat Kobiety”), od ponad 20 lat promuje wiedzę o herbatach, aromaterapii, naturalnych kosmetykach, ziołach i fitnessie.

Kosmetyki uczynione z natury

Na warsztatach aromaterapii w kosmetyce uczestnicy dostaną wiedzę i niezbędne narzędzia do stworzenia własnych aromaterapeutycznych preparatów pielęgnacyjnych, z własną nazwą, w pięknym opakowaniu i o ulubionym zapachu, dostosowane do szczególnych potrzeb ich skóry i duszy. Stworzone przez siebie na warsztatach dzieła zabiorą do domu.

Dowiecie się: z czego składają się kosmetyki kupowane w sklepach, jak czytać etykiety, by nie dać się nabrać, czym różnią się kosmetyki naturalne od dostępnych w drogeriach i dużo, dużo więcej.

Nauczycie się robić m.in.: kremy do twarzy i pod oczy, peeling, oliwkę do ciała, pastę do zębów, tonik, odżywkę, szampon i maseczki do włosów.

Otrzymacie wszystkie potrzebne składniki: w 100% naturalne, nieprzetworzone, nierozcieńczone, najwyższej jakości!
Cykl obejmuje kilka spotkań, na każdym z nich uczestnicy stworzą inne kosmetyki.

TERMINY I TEMATY WARSZTATÓW

Podróż w świat olejków eterycznych 17 maja 2014 r.
Tworzymy: krem pod oczy, tonik do twarzy i odżywkę do włosów.

Podróż w świat olejków eterycznych 7 czerwca 2014 r.
Tworzymy: olejek do zmywania i pielęgnacji twarzy, krem do twarzy, maseczki do włosów.

Podróż w świat olejków eterycznych 28 czerwca 2014 r.
Tworzymy: peeling do ciała, twarzy lub stóp, oliwka do opalania, szampon do ciała i włosów. Uczestnicy otrzymają też przepisy na wonne kąpiele.

GDZIE: Warszawa

KIEDY: 17 maja, 7 czerwca, 28 czerwca

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie: www.sukcesnaobcasach.com.pl 

Na bieżąco informacje będą pojawiały się na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/pages/Sukces-Na-Obcasach/597050187018687?fref=ts

Biokurier jest partnerem medialnym projektu.

Przeczytaj także: Pierwszy poradnik z serii ABC kosmetyki naturalnej dostępny

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.