Teraz czytasz...
10 ekoproduktów drogeryjnych, których warto spróbować (cz.1)
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

10 ekoproduktów drogeryjnych, których warto spróbować (cz.1)

-tekst sponsorowany-

Sprawdź, czy znasz top 10 eko produktów drogeryjnych, które są znacznie lepsze od produktów marketowych. Wspólnie z Eko-Dystrybutor.PL – dystrybutorem wiodących marek ekologicznych wybraliśmy produkty dla kobiet i dzieci, do prania, sprzątania i codziennej higieny, które są hitami na polskim eko rynku.

Prezentujemy produkty bijące rekordy popularności w internecie, po które sięgają nawet najwięksi sceptycy eko, które coraz częściej można znaleźć w sklepach stacjonarnych i aptekach. Najpierw pierwsza piątka. Za tydzień kolejna!

1. Kubeczek menstruacyjny LadyCup

– produkt, który zastępuje podpaski i tampony. Systematycznie zbiera rzeszę zadowolonych klientek. Coraz częściej można go kupić w aptekach i sklepach stacjonarnych. Oprócz względów ekologicznych głównym motywem wyboru kubeczka menstruacyjnego jest nieporównywalny komfort, wzlędy zdrowotne a także, wbrew pozorm, ekonomiczne! LadyCup oferuje kubeczki bezpieczne, w różnych kolorach, które świetnie dopasowują się do kobiecego ciała. LadyCup jest też ekonomiczny i znacznie zdrowszy.

Cena: od 99 zł

Gdzie kupić: www.drogeria-ekologiczna.pl  Dystrybutor: www.eko-dystrybutor.pl

2. Płyn 2 w 1 do kąpieli dzieci od urodzenia firmy Baby Anthyllis

– to zdecydowanie najpiękniej pachnący, ślicznie się pieniący (a jednocześnie  o bezpiecznym, ekologicznym składzie) płyn do kąpieli i mycia włosów dla dzieci i niemowląt. Wielu spodziewa się, że jego cena będzie wysoka – nic bardziej mylnego! Za 400 ml tego płynu trzeba zapłacić od 29 do 32 zł. Taka cena za płyn certyfikowany o sporej pojemności to niewiele. W internecie bije on rekordy popularności a mamy wychwalają go na forach internetowych. Jest także polecany przez szkoły rodzenia.

Cena: od 30 zł Cena: od 99 zł

Gdzie kupić: www.drogeria-ekologiczna.pl  Dystrybutor: www.eko-dystrybutor.pl

3. Kule piorące ECOZONE na 1000 prań.

Opinii o kulach piorących można zaleźć tyle, ile ich rodzajów. Na rynku są dostępne kule za dosłownie parę złotych. Ich skuteczność niestety jest wątpliwa i są raczej źródłem złej sławy kul piorących. Nie można jednak powiedzieć tego o kulach firmy ECOZONE. Ich koszt to około 130 zł, ale i skuteczność znacznie przewyższa dostępne na rynku. Kule firmy Ecozozne cieszą się nisłabnącą popularnością szczególnie wśród użytkowników pieluszek wielorazowych.

Cena: od 130 zł Cena: od 99 zł

Gdzie kupić: www.drogeria-ekologiczna.pl  Dystrybutor: www.eko-dystrybutor.pl

4. Tabletki do zmywarki EKOS

– najpierw na rynku eko okazało się, że trudno o ekologiczne, ale i zarazem skuteczne tabletki do zmywarki. Można było usłyszeć opinie, że ekologiczne tabletki zostawiają białe smugi, zamiast czystych naczyń ze zmywarki wyciągaliśmy brudne. Od roku na rynku polskim królują tabletki do zmywarki marki EKOS. Ekosy nie pozostawiają na naczyniach toksycznych związków, a zarazem skutecznie domyją nasze naczynia. Ich cena też jest atrakcyjna.

Zobacz także

cytrusy na białym blacie

Cena: od CENA zł Cena: od 99 zł

Gdzie kupić: www.drogeria-ekologiczna.pl  Dystrybutor: www.eko-dystrybutor.pl

5. Płyn do toalet ECOZONE

– czy jest możliwy skuteczny, ekologiczny, przyjemnie pachnący i niedrogi płyn do toalet? Jest! Zdecydowanie jest to płyn do toalet firmy ECOZONE. Za 13-15 zł kupimy płyn, który z powodzeniem zastępuje środki sklepowe a przy tym nie zatruwa naszego powietrza.

Cena: od 13 zł Cena: od 99 zł

Gdzie kupić: www.drogeria-ekologiczna.pl  Dystrybutor: www.eko-dystrybutor.pl

Za tydzień kolejne 5 propozycji!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.